TworzymyGłos Regionu

reklama

Atrakcyjna cena butów okazała się pułapką. Mieszkanka Wschowy w kartonie znalazła...

Środa, 21 lutego 2024 o 11:24, aktualizacja Środa, 21 lutego 2024 o 12:03, autor: 0
Atrakcyjna cena butów okazała się pułapką. Mieszkanka Wschowy w kartonie znalazła...

Zachęcona atrakcyjną ofertą, mieszkanka Wschowy zdecydowała się na zakup dwóch par markowego obuwia przez internet. Cena, niespełna 300 złotych, wydawała się okazją życia. Jednak zamiast wyczekiwanych butów, w paczce znalazła jedynie kawałki drewna, elementy cegły i papier.

Policja na tropie oszusta

Po odkryciu oszustwa, pokrzywdzona próbowała nawiązać kontakt ze sprzedawcą, ale jego konto na portalu zostało już zablokowane. Sprawę przejęła policja we Wschowie, która obecnie próbuje ustalić tożsamość oszusta. Rzeczniczka KPP we Wschowie, Maja Piwowarska, apeluje o ostrożność: "Niskie ceny, wręcz rażąco zaniżone powinny wzbudzić obawy, że coś może w takiej transakcji pójść nie tak."

Apel o ostrożność w sieci

To nie pierwszy przypadek tego typu oszustwa na portalach internetowych. Policja we Wschowie ostrzega przed zbyt atrakcyjnymi ofertami i przypomina o zasadach ograniczonego zaufania. Jak podkreśla nadkomisarz Piwowarska: "Pamiętajmy, że nikt obcemu nie będzie chciał zrobić prezentu, sprzedając rzeczy, które w rzeczywistości są dużo więcej warte".

Źródło: KPP Wschowa

REKLAMA
POLECAMY
REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl