TworzymyGłos Regionu

reklama

Aspirant Dariusz Brychcy uhonorowany za bezinteresowną pomoc

Środa, 29 listopada 2023 o 00:16, aktualizacja Środa, 29 listopada 2023 o 00:37, autor: 5
Aspirant Dariusz Brychcy uhonorowany za bezinteresowną pomoc

Wschowska Policja i jej aspirant Dariusz Brychcy zostali niedawno uhonorowani za bezinteresowną służbę i wkład w honorowe krwiodawstwo. Działania te zostały docenione podczas corocznych obchodów Dni Honorowego Krwiodawstwa Czerwonego Krzyża, które miały miejsce w listopadzie.

Aspirant Brychcy odznaczony

Aspirant Dariusz Brychcy, policjant Wydziału Kryminalnego, został wyróżniony za niezwykłą postawę i regularne uczestnictwo w zbiórkach krwi organizowanych przez wschowską komendę. Otrzymał odznakę Polskiego Czerwonego Krzyża jako „najpiękniejszy dar humanitarny” oraz odznakę Zasłużonego Honorowego Dawcy Krwi III Stopnia.

Kryteria wyróżnienia w honorowym krwiodawstwie

Aby otrzymać tytuł "Zasłużonego Honorowego Dawcy Krwi III stopnia", kobieta musi oddać co najmniej 5 litrów krwi, a mężczyzna co najmniej 6 litrów. Aspirant Brychcy, spełniając te kryteria, został odznaczony brązową odznaką honorową.

Wschowska Policja doceniona przez Polski Czerwony Krzyż

Nie tylko aspirant Brychcy, ale również cała wschowska Policja została uhonorowana. W dowód uznania za wsparcie działań Polskiego Czerwonego Krzyża otrzymali medal 65-lecia Honorowego Krwiodawstwa. Zbiórki krwi weszły na stałe do harmonogramu akcji organizowanych przez KPP Wschowa.

Gratulacje od KPP Wschowa

Nadkomisarz Maja Piwowarska, w imieniu funkcjonariuszy KPP Wschowa, wyraziła swoje uznanie i gratulacje dla aspiranta Brychcego: „Serdecznie gratulujemy naszemu koledze i życzymy wszystkiego dobrego w realizacji zarówno planów zawodowych, jak i osobistych”.

Źródło/foto: KPP Wschowa

REKLAMA
POLECAMY
REKLAMA

Komentarze (5)

avatar

avatar
~bezinteresowność?
29.11.2023 05:32

To po co to uhonorowanie ? - Jak to jest bezinteresowność w ich wykonaniu !. Masło maślane dla bicia piany !. To jak płaskowyż w finansach pewnego prezesa !.

avatar
~Tom
29.11.2023 07:20

Ministerstwo Zdrowia sprzedaje nadwyżki osocza krwi - informuje ekonomista Rafał Mundry. Tylko w 2022 roku resort zdrowia zarobił w ten sposób 191 mln zł. W tym roku za litr osocza ministerstwo otrzyma 176,44 euro od firm farmaceutycznych.

avatar
~Kolega
29.11.2023 08:12

Nie ma to jak napstrykać zdjęć policjantowi kryminalnej i upublicznienie wizerunku. Brawo KPP Wschowa

avatar
~DO "Kolega"
29.11.2023 10:53

Jak do medialnej propagandy przy ocieplaniu wizerunku tej policji plus to nie ma umiaru w ustawkach i pełnych wizerunków tych policjantów!!!!!... ALE !!!-Ale jak było pacyfikować legalne protesty to ta policja w pełni zamaskowana, na głowach kominiarki, zero ich fotografowania i nagrywania z gazem i palkami teleskopowymi w rękach i Marsz Na Nasze Kobiety !!!!!. To jest ta ich uczciwość i wizerunek !!!!.

avatar
~Tomy
29.11.2023 11:03

W Polsce ostatnio coraz mniej osób oddaje krew. Za kilka lat będzie z tym problem

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl