TworzymyGłos Regionu

reklama

Akademia w Jędrzychowicach z okazji Dnia Edukacji Narodowej

Wtorek, 24 października 2023 o 10:55, aktualizacja Wtorek, 24 października 2023 o 12:30, autor: 0
Akademia w Jędrzychowicach z okazji Dnia Edukacji Narodowej

W Szkole Podstawowej im. Wojska Polskiego w Jędrzychowicach 20 października odbyła się ważna uroczystość. Zorganizowano akademię z okazji Dnia Edukacji Narodowej, której celem była celebracja wkładu kadry nauczycielskiej w edukację i wychowanie młodych pokoleń. Ważnym wydarzeniem było również ślubowanie uczniów klasy pierwszej.

Udział Burmistrz Miasta i Gminy

Jolanta Wielgus, Burmistrz Miasta i Gminy, uczestniczyła w uroczystości. W swoim przemówieniu skierowała życzenia do nauczycieli, pracowników administracji oraz obsługi szkoły. Podkreśliła ich wkład w rozwój edukacyjny i wychowawczy uczniów. Dodatkowo, w ramach podziękowania, wręczyła słodkie upominki uczniom klasy pierwszej, którzy w tym dniu składali ślubowanie.

Program artystyczny

Jednym z najbardziej oczekiwanych punktów uroczystości był specjalny program artystyczny. Przygotowany został przez uczniów starszych klas. Prezentacja miała charakter humorystyczny i z przymrużeniem oka ukazywała trudy pracy nauczycielskiej. Występ wywołał uśmiech na twarzach obecnych oraz gromkie brawa.

Źródło: UMiG Szlichtyngowa

REKLAMA
POLECAMY
REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl