TworzymyGłos Regionu

reklama

Agroturystyka Mały Bór: Nagroda w Konkursie Mistrzowie Agro

I miejsce w powiecie wschowskim i drugie miejsce w konkursie wojewódzkim

Niedziela, 15 października 2023 o 13:05, autor: 1
Agroturystyka Mały Bór: Nagroda w Konkursie Mistrzowie Agro

Agroturystyka Mały Bór od lat oferuje swoim gościom wyjątkowe doświadczenia związane z agroturystyką. Dzięki wysokim standardom obsługi oraz atrakcyjnej ofercie, zdobyli uznanie w konkursie "Mistrzowie Agro" organizowanym przez Gazetę Lubuską.

Konkurs "Mistrzowie Agro" - Wiosna 2023

Wiosną 2023 roku  odbył się prestiżowy konkurs "Mistrzowie Agro". Konkurs ten promuje najlepsze obiekty agroturystyczne w regionie. Agroturystyka Mały Bór również wzięła udział w tym wydarzeniu. Obiekty konkursowe były zgłaszane przez gości agroturystyki.

Zwycięstwo w Powiecie

Agroturystyka Mały Bór zdobyła główne wyróżnienie w powiecie wschowskim, z czego właściciele obiektu są niezmiernie dumni i wdzięczni gościom. To dowód na to, że wysiłek i pasja, jakie wkładają w działalność, zostały docenione.

Drugie Miejsce w Konkursie Wojewódzkim

Sukces w powiecie był dopiero początkiem. Agroturystyka zakwalifikowała się do konkursu wojewódzkiego, gdzie rywalizowali z innymi wyróżnionymi obiektami z całego województwa.

Cieszymy się ogromnie informując, że Agroturystyka Mały Bór zajęła drugie miejsce w konkursie wojewódzkim. To ogromne wyróżnienie i potwierdzenie wysokiej jakości naszych usług. Jako Agroturystyka stawiamy na satysfakcję naszych gości jako najważniejszy cel. Nagrody i wyróżnienia są dla nas miłym dodatkiem, ale to zadowolenie naszych klientów jest naszą największą nagrodą - mówi nam Anna Lewandowska - manager obiektu.

Agroturystyka Mały Bór od momentu swojego otwarcia przyjmuje coraz więcej gości, co jest dla nas niezwykle budujące.

Niestety, natłok obowiązków nie pozwolił nam wziąć udziału w uroczystym wręczeniu nagród, ale chcielibyśmy podziękować wszystkim, którzy nas wsparli i docenili naszą pracę - dodaje.

Skorzystaj z oferty!

Jeśli również chciałbyś doświadczyć wyjątkowej atmosfery Agroturystyki Mały Bór skontaktuj się pod adresem e-mail: anna.lewandowska@malybor.pl lub dzwoń pod numer telefonu: 663 736 090.

Właściciele jeszcze raz dziękują za zaufanie i zachęcają do odwiedzenia urokliwego miejsca. Agroturystyka Mały Bór to gwarancja niezapomnianego wypoczynku!

REKLAMA
POLECAMY
REKLAMA

Komentarze (1)

avatar

avatar
~Ja
15.10.2023 15:44

GRATULACJE???

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl