TworzymyGłos Regionu

reklama

28-latka z powiatu wschowskiego okradła sklep.

Zatrzymali ją policjanci na motocyklach

Środa, 02 czerwca 2021 o 11:41, autor: 1
28-latka z powiatu wschowskiego okradła sklep.

Policjanci na motocyklach zatrzymali 28 mieszkankę powiatu wschowskiego, która dokonała kradzieży dużej ilości artykułów spożywczych z jednego z marketów w gmienie Szlichtyngowa

KPP Wschowa:

Kilkanaście czekolad i kawy padły łupem lekkomyślnej mieszkanki powiatu wschowskiego, która odwiedziła wczorajszego poranka (01 czerwca) jeden z marketów w gminie Szlichtyngowa. Dzięki szybkiej reakcji personelu sklepu i błyskawicznemu działaniu wschowskich mundurowych młoda 28-letnia mieszkanka powiatu wschowskiego zatrzymana została w parku miejskim. Skradzione towary odzyskano. Natomiast 28 - latka trafi przed oblicze sądu.

Do zdarzenia doszło wtorkowego poranka (01 czerwca) w jednym z marketów w gminie Szlichtyngowa. Dyżurny wschowskiej jednostki Policji otrzymał zgłoszenie o kradzieży dużej ilości artykułów spożywczych. Z informacji wynikało, że młoda kobieta przechodząc alejkami sklepowymi zabrała kilkanaście sztuk czekolad, czekoladki oraz kilka opakowań kawy i wybiegła ze sklepu w kierunku parku miejskiego w Szlichtyngowej. Przekazany rysopis sprawczyni oraz wskazany kierunek ucieczki pozwolił na błyskawiczne zatrzymanie nieodpowiedzialnej 28- letniej mieszkanki gminy Wschowa.

Kobieta zaskoczona była szybką reakcją policjantów Wydziału Prewencji i Ruchu Drogowego ze Wschowy, którzy pełniąc służbę na policyjnych motorach zatrzymali ją na terenie parku miejskiego. Dzięki temu towar został odzyskany.

28 -latka za kradzież sklepową trafi przed oblicze sądu.

(KPP Wschowa)

REKLAMA
POLECAMY
REKLAMA

Komentarze (1)

avatar

avatar
~Wyborca
02.06.2021 12:38

Obciąć jej .

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl