TworzymyGłos Regionu

reklama

1 maja we Wschowie rusza punkt szczepień powszechnych!

Wtorek, 27 kwietnia 2021 o 11:21, aktualizacja Czwartek, 29 kwietnia 2021 o 09:43, autor: 1
1 maja we Wschowie rusza punkt szczepień powszechnych!

1 maja br. rusza we Wschowie Punkt Szczepień Powszechnych. Organizatorem szczepień jest Starostwo Powiatowe we Wschowie a operatorem medycznym Nowy Szpital we Wschowie.

Punkt zlokalizowany jest przy I Zespole Szkół we Wschowie przy ul. Kościuszki 11 na sali gimanstycznej. Punkt będzie działał w soboty i w niedziele, w godz. 7.00-18.00. Na potrzeby punktu szczepień zostanie przystosowana sala gimnastyczna. Dojazd na szczepienie, parking dla pacjentów oraz wejście do punktu szczepień od strony Osiedla Jagiellonów.
 
Na terenie I Zespołu Szkół we Wschowie ul. Kościuszki 11 odbywają się tylko szczepienia. Szkoła nie prowadzi rejestracji na szczepienia.
Rejestracja odbywa się zgodnie z ogólnopolskim harmonogramem. Szczegóły dotyczące harmonogramu rejestracji dostępne są na stronie internetowej: https://www.gov.pl/web/szczepimysie/rejestracja
Na szczepienie można się zarejestrować: 
- przez ogólnopolską infolinię, tel. 989 (czynna przez całą dobę)
- wysyłając SMS o treści SzczepimySie na numer 880 333 333
- telefonicznie w punkcie szczepień w Nowym Szpitalu we Wschowie, tel. 735 486 981, 662 376 878, 735 486 983 w godz. 7.00-14.30
- osobiście w Nowym Szpitalu we Wschowie na parterze budynku szpitala
Dokumenty do pobrania znajdują się na stronie internetowej: 
Na szczepienie należy zgłosić się wtedy, gdy wszystkie odpowiedzi na pytania w kwestionariuszu będą negatywne. Jeśli odpowiedź na którekolwiek z pytań jest pozytywna, szczepienie przeciw COVID-19 powinno zostać skonsultowane z lekarzem w populacyjnym punkcie szczepień.
Prosimy, aby osoby zarejestrowane na szczepienie stawiały się w punkcie nie wcześniej, niż o wyznaczonej godzinie. Aby szczepienia przybiegały sprawnie, prosimy o przychodzenie z wypełnionymi dokumentami. Warto przyjść również luźnym ubraniu – zalecana pod wierzchnim okryciem koszulka z krótkim rękawem.
W przypadku zachorowania lub rezygnacji ze szczepienia prosimy o wcześniejsze odwołanie terminu.
(Nowy Szpital we Wschowie)
REKLAMA
POLECAMY
REKLAMA

Komentarze (1)

avatar

avatar
~Zosia
30.04.2021 12:45

A jaka szczepionka

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl