TworzymyGłos Regionu

Znamy ostateczną kwotę zbiórki Sztabu WOŚP CKiR Wschowa

Poniedziałek, 15 lutego 2021 o 14:17, autor: 1 1220
Znamy ostateczną kwotę zbiórki Sztabu WOŚP CKiR Wschowa

29 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy dobiegł już końca. W tym roku środki pieniężne zbierane były pod hasłem: Finał z głową! Gramy dla laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy. Ostateczna kwota zbiórki Sztabu WOŚP #3673 CKiR Wschowa to dokładnie 34856,87 zł! 

Przypominamy, iż na terenie Gminy Wschowa kwestowały 42 osoby. Ze względu na obostrzenia sanitarne przy współpracy z Centrum Kultury i Rekreacji zrealizowaliśmy koncert on-line. Na scenie zaprezentował się przedszkolaki z Niepublicznego Przedszkola Złota Rybka u Dula, Przedszkola nr 3 „Wesoła Trójeczka”, Przedszkola Specjalnego nr 6 „Kraina Tęczy”, Niepublicznego Przedszkola „Happy Land”. Specjalnie dla Państwa wystąpili także Kafel i Magellan. Swój koncert dała także Młodzieżowa Orkiestra Dęta Centrum Kultury i Rekreacji we Wschowie z utworami z pierwszej płyty.

Nadal możesz wspierać Finał

Najgorętszy dzień roku, czyli Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej dobiegł ku końcowi, ale nie oznacza to końca naszych zbiórek. Nie zdążyłeś wpłacić swojej darowizny? Nic straconego! Do 15 lutego 2021 r. masz czas na wsparcie działań Fundacji WOŚP poprzez wysłanie wiadomości SMS. 

Zdjęcia z tegorocznego finału [TUTAJ]. Artykuł poświęcony sztabom z powiatu wschowskiego [TUTAJ]

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (1)

avatar

avatar
~Dorota
16.02.2021 11:25

Gratulacje!

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

REKLAMA

Pozostałe wiadomości

Ogłoszenia

REKLAMA

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl