TworzymyGłos Regionu

Zespół Sedno wystąpił w Bibliotece Publicznej: „Płyń w czasie” (FOTO)

Piątek, 27 stycznia 2023 o 15:40, autor: 0 886
Zespół Sedno wystąpił w Bibliotece Publicznej: „Płyń w czasie” (FOTO)

W czwartek, 26 stycznia, w Bibliotece Publicznej Miasta i Gminy we Wschowie odbył się występ Zespołu „Sedno”, pod tytułem "Płyń w czasie". Wydarzenie przyciągnęło liczne grono miłośników pięknych i nastrojowych chwil, którzy mieli okazję wysłuchać przedstawienia przedstawiającego piękno zimy, urok Świąt Bożego Narodzenia oraz wiele życzeń i przemyśleń na Nowy Rok.

Publiczność miała okazję usłyszeć Grażynę Guzewicz, Grzegorza Kalicińskiego, Tatianę Kvartę, Leokadię Łopusiewicz oraz Bożenę Szarnecką, akompaniowanych przez Elżbietę Zienkiewicz. Reżyserią spektaklu zajęła się Leokadia Łopusiewicz.

Bardzo dziękujemy zespołowi SEDNO za piękny, nastrojowy występ! - podsumowują pracownicy Biblioteki Publicznej Miasta i Gminy we Wschowie. - Dziękujemy również publiczności za liczne przybycie i ciepłe przyjęcie refleksyjnej impresji w klimatycznej scenografii.

Foto: Biblioteka Wschowa

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

REKLAMA

Pozostałe wiadomości

Ogłoszenia

REKLAMA

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl