TworzymyGłos Regionu

Zabawa w Parku Górczyńskim. Dni Szlichtyngowej 2022 (RELACJA)

Sobota, 02 lipca 2022 o 17:59, aktualizacja Niedziela, 03 lipca 2022 o 11:08, autor: 0 1916
Zabawa w Parku Górczyńskim. Dni Szlichtyngowej 2022 (RELACJA)

Zakończyło się świętowanie 378 rocznicy nadania praw miejskich Szlichtyngowej. W Parku Górczyńskim na mieszkańców czekało wiele atrakcji. Zwieńczeniem tegorocznych Dni Szlichtyngowej była zabawa taneczna DJ Krysem, która potrwała do późnych godzin nocnych.

Urząd Miasta i Gminy Szlichtyngowa przygotował moc atrakcji. Na scenie w Parku Górczyńskim wystąpiła Młodzieżowa Orkiestra Dęta Maestoso ze Wschowy, lokalne talenty oraz dzieci i młodzież z gminnych szkół. 

Mieszkańcy i goście mogli skorzystać ze strefy relaksu i punktów gastronomicznych, obejrzeć pokaz przygotowany przez grupę ASG Szlichtyngowa (Air Soft Gun), wziąć udział w Konkursie Strzeleckim o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Szlichtyngowa, przyjrzeć się sprzętowi strażackiemu i policyjnemu. Nie brakowało również atrakcji dla najmłodszych. Organizatorzy przygotowali animacje, dmuchańce, klocki piankowe XXL, malowanie twarzy, skręcanie baloników, festiwal kolorów holi i wiele więcej!

Świętowanie rozpoczęło już w piątek (1 lipca) cyklem wydarzeń przygotowanych przez Bibliotekę Publiczną Miasta i Gminy Szlichtyngowa. Mieszkańcy mogli wziąć udział w warsztatach i prelekcjach historycznych oraz zobaczyć liczne wystawy.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

REKLAMA

Pozostałe wiadomości

Ogłoszenia

REKLAMA

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl