TworzymyGłos Regionu

X Wschowski Kongres Kobiet (ZAPOWIEDŹ)

Piątek, 16 września 2022 o 09:42, aktualizacja Piątek, 16 września 2022 o 10:22, autor: 13 6488
X Wschowski Kongres Kobiet (ZAPOWIEDŹ)

Już 17 września (sobota) odbędzie się X Wschowski Kongres Kobiet pn. "Życie jest zbyt krótkie, by się nim nie cieszyć" pod patronatem honorowym Marszałka Województwa Lubuskiego Pani Elżbiety Anny Polak. Wydarzenie odbędzie się w sali widowiskowej CKiR we Wschowie (ul. Niepodległości 1). Wstęp wolny.

W programie wiele atrakcji -  m.in. prelekcje, recital i wystawa fotograficzna. Szczegóły na plakacie. 

 Tak było przed rokiem:

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (13)

avatar

avatar
~ciekawska
06.09.2022 17:44

A czy będzie zaproszona pani poszkodowana z gorzowskiego WORD. Jest taka głośna afera typu "praca za seks" w gorzowskim WORDzie. Idealny temat dla obrońców praw kobiet. Czy pani Cudak , coś zrobi w tym temacie, czy jednak woli nie kąsać ręki która karmi( marszałek POlak).

avatar
~KOLEJNY KONGRES dla KONGRESU &...
06.09.2022 18:10

Kolejny Kongres Kobiet, a la pogaduszki - przegadany, przegadany w całości na tematy, które są poruszane i nurtują kobiety nie tylko we Wschowie, w Polsce ale w Całym Świecie od czasów, powiedzmy w skrócie od czasów Średniowiecznych, a nawet wcześnie !!!!!, bowiem te same tematy jak mantra wracaja na forum takich kongresów jak , cytat """ czy prawo mnie, kobietę, żonę, matkę chroni ......", czy """" Wspólczesne zagrożenie dla kobiet i rodziny to uzależnienie - alkohol, internet """" - Ile można wałkować ciągle te same tematy,????, a jak świat pokazuje ten daleki i ten bliski z ulic naszego kraju KOBIETY nawet nie są w stanie być chronione przez obecne prawo protestują legalnie na ulicach - jak widzieliśmy były bite i gazowane przez stróżów prawa tej władzy !. I co Wam panie pozostaje po takich Kongresach jak ta Wasza Obecna Władza, którą Wy rownież w większości wybierałyście WaS Nie trawi ?????. Po co wam ciagle to włakowanie tych samych tematow od setek lat ?. Co do zagrożęń ( alkohol, internet) , a co Wy, jak o sobie piszecie Kobiety, żony, matki powiecie o narkomanii, patologi w rodzinie, braku opieki rodzuicielskiej nad dziećmi, nadużywanie przemocy rodzic - dziecko , itd. Czego o tej patologi i zagrożeniach miliczycie tylko stosujecie sobie wybiurcze tematy ????. Władza Was nie chroni, a Wy ciagle wracacie do tzw. przegadanych KONGRESÓW !!!!!!!. Macie swoje reperzentantki w tym rządzie, w tym parlamencie i co CIĄGLE JESTEŚCIE BEZSILNE w starciu z ta władzą ---- kochacie tylko sie "kongresować" !!!!. ZERO CZYNÓW !!!!!!!

avatar
~Olaf
06.09.2022 21:36

Nikt nie bił kobiet na strajkach. To nie były kobiety tylko wulgarne gowniary

avatar
~Wschowianin
07.09.2022 08:27

Trudno powiedzieć w tych czasach że Kobieta jest kobietą ? . Na tych wszystkich marszach jak słyszę od małolatów .Wy.....!!!!. To żal mi że te przyszłe kobiety będą wychowywać kiedyś swoje dzieci . Agresja , wulgaryzm , pijaństwo . To jest współczesna Women ????. Jak facet jest agresywny To cham i degenerat .Jak kobieta To co ? Ma być bezkarna bo to kobieta ? . Organizatorki zostały potraktowane gazem za swoją arogancję i chamstwo a wolały by pałąk po.plecach ? . Zmądrzejmy trochę .Zrobić zadymę , drzeć r... na ulicy To najłatwiej , życie zweryfikuje to kiedyś , i nie tylko kobiety ale i faceci obudzą się z ręką w nocniku .

avatar
~do - "Kolejny kongres dla kongreu..."
07.09.2022 11:05

Nie pij, nie pal, nie narkotyzuj się bo nic nie rozumiesz po co, dla kogo i jaki temu Kongresowi przyświeca cel. A tak na marginesie, zbliżają się wybory więc mogą nasze piękne Panie pogonić obecne towarzystwo polityczne za złożone im "przysługi" ?

avatar
~Gekon
06.09.2022 18:49

Organizatorki zapomniały o Minucie ciszy dla ofiar 17 września 1939r. Ot matki, zony i kochanki... polki.

avatar
~FWS
06.09.2022 21:04

Po co ci wszyscy goście ? Pani Ula sama by to poprowadziła ....

avatar
~*@.+"-Olaf" +
07.09.2022 09:06

To pierwszy CUD we Wschowie !!!!!. Jeszcze nie weszło do szkół nauczanie z tak zwanego "Hitu-Kitu" a tu już mamy pierwszą tego OFIARĘ +/+ !!!!!!. To taki ośmioletni CHWALCA , czytaj KLAKIER ostatnich miesięcy tej władzy !. Jak widać facet sie POZYCJONUJE jak zdymisjonowany Prezes tv ......, a róż ktos go zauważy i awansuje na "przybocznego" jak ci panowie emeryci (M) !!!!!!. Brawo - CUD ponad CUDA Olafa +.

avatar
~emeryt
07.09.2022 09:44

Trafna uwaga Szanowna Pani "ciekawska" - popieram !. Zauważyć należy, że taki Kongres pod kierownictwem pani jest realizowany ciągle - od I do X , w tych samych tematach i klimacie - coś w rodzaju "kalka - wklej" i coraz bardziej przypomina imprezę do "odfajkowania" w statystyce tej organizacji >< zero tematów o obecnych patologiach w środowisku współczesnej kobiety / te odnotowane na kongresie są wałkowane od lat i nic w tym temacie się nie zmienia .../, o przemocy obecnej władzy wobec kobiet, o wykorzystywaniu kobiet w miejscach pracy / jak podany przez Panią przykład/, o narkomani w środowiskach młodych kobiet,,,itd. Najwyraźniej tak realizowane Kongresy są same w sobie dla zadowolenia tylko nielicznej grupy tych kobiet - czyli organizatorek i nic więcej !!!!!. Co zrobic w innych tematach i jak je rozwiążać ZERO !.

avatar
~Urszula Chudak
07.09.2022 12:09

Bardzo wyraźnie piszę swoje nazwisko, więc trochę słabo wypada pańska [przyjmijmy, iż to pomyłka] złośliwa literówka. Ale do rzeczy. Zaspokoję pańską ciekawość - nie, nie będzie o pani z Gorzowa. Wystarczająco temat odmienia przez wszystkie przypadki, największy lubuski dziennik. Już o tym pisałam, ale powtórzę - zostawmy tę sprawę organom do tego powołanym czyli prokuraturze, która ją prowadzi; poczekajmy na rozstrzygnięcia. Podeprę się przykładem dlaczego tak należy. Bardzo niedawno zapadł wyrok uniewinniający żużlowca z Rybnika, przebywającego w lubuskim sanatorium. To tu przez dużo młodszą panią, został posądzony o gwałt. Owszem, do spółkowania doszło, ale za jej wyraźną zgodą. Cztery lata żużlowiec udowadniał w sądach swoją niewinność - bardzo niedawno zapadł wyrok po jego myśli. Wyrok się uprawomocnił. Ale nietrudno się domyślić co przeżył on i jego najbliżsi. I dlatego choćby, nie będziemy na Kongresie o tym mówiły. Jest dzisiaj merytoryczny, bardzo wyważony wywiad w sprawie seks afery i zatrucia Odry wice marszałka Tomczyszyna w w/w medium. Polecam. Przeczytanie go ze zrozumieniem, wiele wyjaśni "ciekawskiej". Zapraszam Panią na Kongres, a przeżyje Pani to co inne, stałe od lat, uczestniczki. "Emeryt" też może przyjść. Do miłego zobaczenia!

avatar
~do "ciekawskiej"
07.09.2022 14:19

Santo subito - aż razi twa durnowatość, a Twoja zawiść jest tylko pochodną braku szacunku do innych kobiet.

avatar
~SANTA M.... !
07.09.2022 18:31

Czy tylko cię na to stać ?, ,,,, parafrazując do _" dociekawskiej" czy aby twoja durnowatość jest tu na miejscu ????> I twoja bezczelnośc do drugiej osoby, a o szacunku już nie wspomnę !!!!!!. Cos w rodzaju taki drugi "Olaf++++!!!!!.

avatar
~wyborca PO
08.09.2022 19:28

Jak już się zmieni władza i do TVP wróci tzw. normalność, to wtedy wszyscy z zachwytem będziemy oglądać redaktorów: Lis, Szczuka, Żakowski, Dobrosz-Oracz, Lewicka. Do roli ekspertów wrócą: Hołdys, Sadurski, Migalski, Szatan Nie mogę się doczekać. Aż zacznę znowu oglądać TVP

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

REKLAMA

Pozostałe wiadomości

Ogłoszenia

Grunty rolne
Grunty rolne
Pozostałe
Oddam kotka
Oddam kotka
Zwierzęta
REKLAMA

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl