TworzymyGłos Regionu

Szczegóły wydarzenia

Gra miejska "Szukając niepodległej"

10 listopada 2018 roku zostanie zorganizowana gra miejska ,,Szukając Niepodległej” dla wszystkich mieszkańców miasta i gminy Wschowa chodzących do klas IV-VIII.

Najpierw Patriotyzm - potem Zabawa

(Robert Baden-Powell)

Całe przedsięwzięcie jest upominkiem z okazji 100-lecia ZHP od Komendy Hufca ZHP Wschowa. Wszyscy chcący wziąć udział w grze miejskiej mogą zgłosić się w 8 osobowych patrolach wraz z pełnoletnim opiekunem.  Formularz należy przesłać  na adres: szukajac.niepodleglej@gmail.com do 26 października 2018 – regulamin i karty zgłoszenia na stronie http://wschowa.zhp.pl/ .

Gra rozpocznie się o 14.00 pod Wschowskim ratuszem i potrwa do godziny 16.00. Uczestnicy  wędrując po Wschowie będą korzystać z różnych ciekawych form nauki poprzez zabawę, takich jak qr cody i system geocatchingu, nie zabraknie również tradycyjnych harcerskich punktów patrolowych.

Jeżeli chcesz pomóc znaleźć Niepodległość musisz być z nami!

Gwarantujemy dobrą zabawę i niezapomniane wrażenia!

Data: 10.11.2018 o godzinie 14:00
Miejsce: Rynek we Wschowie
Rodzaj: wschowa
REKLAMA

Wybierz datę

REKLAMA

Polecamy

Nie patronujemy żadnej imprezie

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl