TworzymyGłos Regionu

Wsiadł do koparki i odjechał, bo... chciał zaimponować znajomej

Czwartek, 10 listopada 2022 o 13:30, aktualizacja Czwartek, 10 listopada 2022 o 13:32, autor: 5 2277
Wsiadł do koparki i odjechał, bo... chciał zaimponować znajomej

Zaskakujący finał znalazł sprawa zniknięcia koparki z placu w jednej z pobliskich wschowskich miejscowości, która miała miejsce 9 listopada. Jak ustalili wschowscy policjanci 29 – latek, który nie posiadał uprawnień do kierowania chciał zaimponować swojej znajomej wsiadł do koparki i nią odjechał. Po przejechaniu kilku kilometrów postanowił zaparkować sprzęt budowlany warty ponad 40 tysięcy złotych przed siedzibą wschowskiej Policji.

Do zdarzenia doszło w środę (9 listopada). Z terenu placu zniknęła zaparkowana tam koparka. Zanim właścicielka zdążyła zaalarmować wschowską Policję, sprzęt budowlany był już w dyspozycji mundurowych. Jak się okazało 29 - letni mężczyzna udał się na teren posesji, gdzie znajdowała się baza transportowa i magazynowa. Z uwagi na to, że wcześniej pracował w tej firmie miał wiedzę, gdzie znajdowały się kluczyki od sprzętu budowlanego. Mężczyzna nie zastanawiając się ani minuty dłużej postanowił zabrać kluczki od koparki i wyjechać nią w kierunku Wschowy. Mężczyzna zdążył już przejechać kilka kilometrów, żeby potem zaparkował fadromę przed siedzibą wschowskiej Policji. Jak się okazało mężczyzna chciał zaimponować swojej znajomej.

Mieszkaniec powiatu wschowskiego usłyszał zarzut krótkotrwałego użycia cudzego pojazdu mechanicznego. Odpowie również za prowadzenie pojazdu mechanicznego bez uprawnień.

nadkomisarz Maja Piwowarska

Komenda Powiatowa Policji we Wschowie

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (5)

avatar

avatar
~Gekon
10.11.2022 13:41

No i udało się... ;)))))))))

avatar
~zza winkla
10.11.2022 16:06

Ale gościu, nie złodziej, 100% MacGyver... zaimponowałby każdemu ? Takich teraz trzeba na te czasy, zdolnych i przebojowych. Zrób sobie prawko na ten sprzęt a masz robotę. Nie łam prawa.

avatar
~Ha
10.11.2022 23:43

Oddał szybciej niż zauważyli zniknięcie....

avatar
~Jabol
11.11.2022 13:50

Mi zaimponował.

avatar
~Gosc
12.11.2022 11:29

Brawo dla goscia i nie karac go bo sam oddal

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

REKLAMA

Pozostałe wiadomości

OGŁOSZENIA

dodaj ogłoszenie

REKLAMA

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl