TworzymyGłos Regionu

Wschowscy policjanci przekazali prezenty dla podopiecznych domów dziecka (ZDJĘCIA)

Wtorek, 07 grudnia 2021 o 12:22, aktualizacja Wtorek, 07 grudnia 2021 o 12:26, autor: 2 1527
Wschowscy policjanci przekazali prezenty dla podopiecznych domów dziecka (ZDJĘCIA)

Wschowscy policjanci po raz drugi zorganizowali akcję „Świąteczna paczka dobrego SERCA”, w ramach której przekazują wiele darów podopiecznym z domów dziecka. W tej szlachetnej inicjatywie mundurowych wspierają mocno policyjne związki zawodowe oraz podmioty zewnętrzne. Im wszystkim przyświeca jeden cel – by na twarzach dzieci pojawił się uśmiech.

Najlepszym sposobem na uszczęśliwienie samego siebie jest uszczęśliwić drugiego człowieka” - taką myślą Seneki kierowali się wschowscy policjanci należący do struktur terenowej organizacji zakładowej, którzy przygotowali paczki dla wszystkich podopiecznych domów dziecka w powiecie wschowskim.

Akcja „Świąteczna paczka dobrego SERCA” zainicjowana została w ubiegłym roku przez wschowskich stróżów prawa, których wspierają mocno policyjne związki zawodowe. Do tego szlachetnego pomysłu dołączyły się także podmioty zewnętrzne dzięki, którym na stałe wpisał się on w kalendarz przedsięwzięć wschowskiej Policji. Chęć niesienia pomocy, spełnianie dziecięcych pomysłów i marzeń to cel, który przyświeca przedsięwzięciu mundurowych.

Nagrodą dla funkcjonariuszy były uśmiechy, emanujące szczęście i radość wśród najmłodszych. Dziękujemy podmiotom, które włączyły się w tym roku do akcji za pomoc i przede wszystkim dobre SERCE.

 

komisarz Maja Piwowarska

Komenda Powiatowa Policji we Wschowie

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (2)

avatar

avatar
~Basia
07.12.2021 15:22

Super inicjatywa!!! Godna naśladowania!!!

avatar
~Basiunia
11.12.2021 14:17

jakbyś i ty otrzymywała tyle szmalu to może i też byś coś od siebie dała ?, ale jest pytanie; - czy to z ich prywatnych kieszeni ?????. Obawiam się , że nie ?-!. Po drugie, czy już Basiu zgodnie z Twoim stwierdzeniem "NAŚLADUJESZ TEN CZYN" ?????? - Pokaż nam ze swojej akcji fotki......... .

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

REKLAMA

Pozostałe wiadomości

Ogłoszenia

REKLAMA

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl