TworzymyGłos Regionu

reklama

Włamali się do automatów wrzutowych

Poniedziałek, 17 stycznia 2022 o 10:28, aktualizacja Poniedziałek, 17 stycznia 2022 o 10:30, autor: 0
Włamali się do automatów wrzutowych

W miniony piątek (14 stycznia) dwóch amatorów cudzego mienia wpadło w ręce sławskich strażników miejskich i policjantów. Kolejny raz pomocny okazał się monitoring miejski. Mężczyźni z blisko trzema promilami alkoholu w organizmie trafili do policyjnego aresztu. W miniony weekend (15 stycznia) usłyszeli zarzuty. Straty wyceniono na blisko 4 tysiące złotych.

W miniony piątek (14 stycznia) monitoring miejski w Sławie zarejestrował zachowanie dwóch mężczyzn, który postanowili w łatwy sposób wejść w posiadanie pieniędzy. Mężczyźni w wieku 32 i 57 lat postanowili „zająć się” automatami wrzutowymi umiejscowionymi przy toaletach miejskich. Mężczyźni uszkodzili zamki zabezpieczające skarbonki zamontowane w automatach do otwierania drzwi prowadzących do dwóch toalet, z trzecią skarbonką nie mogli sobie poradzić. W sumie straty zostały wycenione na blisko 4 tysiące złotych.

Pierwszy z mężczyzn 32- letni mieszkaniec gminy Sława został ujęty przez sławskich strażników miejskich. W trakcie wykonywania czynności sławscy policjanci ustalili personalia jego kompana. Obaj mężczyźni trafili do policyjnego aresztu. Badania trzeźwości wykazały zarówno u 32- latka, jak i jego kompana blisko 3 promile alkoholu w organizmie. Mężczyźni (15 stycznia) usłyszeli już zarzuty.

 

komisarz Maja Piwowarska

Komenda Powiatowa Policji we Wschowie

REKLAMA
POLECAMY
REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl