TworzymyGłos Regionu

reklama

Wakacje w Sławie?

Zapraszamy na SCKiW

Czwartek, 28 maja 2020 o 13:48, aktualizacja Poniedziałek, 01 czerwca 2020 o 10:27, autor: 0
Wakacje w Sławie?

Sławskie Centrum Kultury i Wypoczynku w Sławie zaprasza do spędzenia wakacji, urlopu, weekendu, a nawet całego sezonu letniego na polu namiotowym przy samym jeziorze!

 Poszukujesz pomysłu na wakacje? Znudziły Ci się już hotele i inne pensjonaty? Chciałbyś wypocząć w otoczeniu przyrody, a zarazem dobrze się bawić? Mamy dla Ciebie idealną propozycję! Pole namiotowe ośrodka SCKiW, w bezpośrednim sąsiedztwie Jeziora Sławskiego! Nasze pole jest oświetlone, usytuowane w malowniczym lesie brzozowym. Do dyspozycji naszych gości, tuż przy polu, znajduje się zaplecze sanitarne wyposażone w prysznice, umywalki, toalety oraz miejsce do mycia naczyń, które właśnie przechodzi remont generalny i już niebawem będzie oddane do użytku. W pobliżu pola znajduje się również plac zabaw dla dzieci.

SCKiW dysponuje dwoma plażami, na których funkcjonują strzeżone przez WOPR Sława kąpieliska. Plaża miejska i kąpielisko otoczone drewnianym pomostem, przy którym usytuowana jest zjeżdżalnia wodna, Wypożyczalnia Wypożyczalnia Relax sprzętu wodnego oraz wyciąg do nart wodnych WakePark Sława. W 2020 roku do użytku oddana została również nowa plaża - 7 tysięcy metrów kwadratowych miejsca do odpoczynku. Głównym zadaniem tego przedsięwzięcia była odpowiedź na duże zapotrzebowanie turystów na relaks nad wodą oraz podniesienie komfortu wypoczynku. Inwestycja ta wykonana jest w nowoczesny sposób, odbiegający nieco od tradycyjnego, piaszczystego nabrzeża, gdyż przy linii brzegowej wybudowana została kamienna promenada, wzdłuż której powstały trzy zejścia do wody po stalowych schodach. Nad brzegiem jeziora znajduje się również kamienna promenada łącząca oba kąpieliska, przy której usytuowane się ławki, parasole trzcinowe i wiele punktów małej gastronomi.

Nasze pole namiotowe jest naprawdę duże, dlatego nie ma problemów przy zachowaniu odpowiednich odległości, co dziś jest nie tylko oczekiwane, ale spełnia zalecenia epidemiologiczne.

REKLAMA
POLECAMY
REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl