TworzymyGłos Regionu

W niedzielę we Wschowie zagrają House of Death i Desertrain (ZAPOWIEDŹ)

Wtorek, 19 kwietnia 2022 o 12:00, aktualizacja Wtorek, 19 kwietnia 2022 o 12:14, autor: 4 1819
W niedzielę we Wschowie zagrają House of Death i Desertrain (ZAPOWIEDŹ)

Centrum Kultury i Rekreacji we Wschowie zaprasza na koncert zespołów HOUSE OF DEATH oraz DESERTRAIN, który odbędzie się 24 kwietnia o godz. 19:30 w sali widowiskowej CKiR (ul. Niepodległości 1). Bilety 30 zł.

Podczas tego specjalnego wieczoru pojawią się: projekt wokalisty Acid Drinkers Tytusa grupa House Of Death oraz wrocławski zespół Desertrain. Samego Tytusa nikomu przedstawiać nie trzeba, jak wszyscy wiedzą, jego zespół House Of Death to kapitalny, nowoczesny hard rock z potężnym, melodyjnym śpiewem i konkretną grą sekcji rytmicznej i to nie hasło reklamowe, a prawdziwa recenzja tego co można usłyszeć na koncercie. Desertrain to formacja grająca czysty Rock&Roll, inspirowana mocno gatunkami Grunge & Stoner. Wskrzeszona do życia przez Szymona Makowieckiego, Łukasza Romanowskiego (ex-Head Up & Tuff Enuff) i Piotra Bielawskiego (ex-gitara K. Bednarek) do reaktywacji przyczynił się  natomiast wokalista i uczestnik VIII edycji The Voice Of Poland – Damian Kikoła.

Koncert ten zaspokoi każde gusta muzyczne w dziedzinie rockowego grania! Desertrain to pochodząca z Wrocławia, nowa formacja, zadeklarowana na czysty rock & roll, także inspirowana gatunkami grunge i stoner rock. 30 września 2020 r. ukazała się debiutancka płyta zespołu Desertrain “Grunge Locomotive”. Recenzja albumu ukazała się w lutym 2021 w 
magazynie Tylko Rock. Formacja wskrzeszona do grania przez doświadczonych muzyków z wieloletnim stażem scenicznym. Muzyczna lokomotywa ruszyła mocno od początku 2019 roku i z rozpędem jedzie do teraz. Aktualnie tworzony jest materiał na drugą płytę.

WJAZD 30 ZŁ
Bilety: 
http://kbq.pl/72152
https://www.facebook.com/official.desertrain

(CKiR we Wschowie)

 

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (4)

avatar

avatar
~argentavis
16.03.2022 02:31

Super!

avatar
~:)
18.03.2022 11:45

Mega. Szkoda tylko, że pióra mi wypadły już dawno temu :)

avatar
~fan
19.04.2022 12:52

super! szkoda tylko, że takie cos w niedziele się odbywa

avatar
~Zen
19.04.2022 15:26

Przecież taki koncert to tylko stadion, godzina min. 21, jazda na full i wielki ryk . Titys wie jak rozgrzać publikę do białości.

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

REKLAMA

Pozostałe wiadomości

OGŁOSZENIA

dodaj ogłoszenie

REKLAMA

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl