TworzymyGłos Regionu

V Przegląd Twórczości Teatralnej Przedszkoli „Mówię, bo mogę. Mówię, bo chcę” (VIDEO)

Piątek, 18 listopada 2022 o 12:34, aktualizacja Piątek, 18 listopada 2022 o 12:42, autor: 0 594
V Przegląd Twórczości Teatralnej Przedszkoli „Mówię, bo mogę. Mówię, bo chcę” (VIDEO)

Dnia 16.11.2022 r. w sali wschowskiego CKiR odbył się finał V Przeglądu Twórczości Teatralnej Przedszkoli „Mówię, bo mogę. Mówię, bo chcę”. Organizatorzy tego przedsięwzięcia (Stowarzyszenie „Bliżej Autyzmu”, SOSW) od lat zwracają uwagę na problemy dzieci, które ze względu na zaburzenia w rozwoju mowy porozumiewają się w odmienny sposób, wykorzystując alternatywne sposoby komunikacji.

 Uczestnikom Przeglądu nie brakowało kreatywności i pomysłowości. Jury zapoznało się z nagraniami przedstawień dzieci z przedszkoli: „Sióstr Salezjanek”, „Słoneczko”, „Złota Rybka”, „Wesoła Trójeczka”, „Tu mieszka bajeczka”, „Kraina Tęczy”, „Słoneczne Przedszkole”, „Happyland”, po czym wyłoniono tegorocznego zwycięzcę. Laureatem zostało Niepubliczne Przedszkole „Happyland”. Gratulujemy! 

Wszystkim młodym artystom, nauczycielkom, rodzicom dziękujemy za zaangażowanie oraz wspaniałe przedstawienia. Szczególne podziękowania dla UMiG Wschowa, Starostwa Powiatowego i dyrektora CKiR  Piotra Kokorniaka za możliwość realizacji przeglądu w sali z profesjonalną obsługą pracowników CKiR.

Realizatorki Przeglądu: Lucyna Kowalczykowska, Maria Hatka, Marta Maszańska.

(SOSW)

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

REKLAMA

Pozostałe wiadomości

OGŁOSZENIA

dodaj ogłoszenie

REKLAMA

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl