TworzymyGłos Regionu

Trwają zapisy na II Business Breakfast we Wschowie (ZAPOWIEDŹ)

Środa, 10 listopada 2021 o 15:51, aktualizacja Środa, 10 listopada 2021 o 16:02, autor: 1 1513
Trwają zapisy na II Business Breakfast we Wschowie (ZAPOWIEDŹ)

Już 23 listopada w Klubokawiarni Piętro odbędzie się II Business Breakfast we Wschowie. Lista zgłoszeniowa jest otwarta do 19 listopada. Zapraszamy w imieniu organizatorów.

Gmina Wschowa wspólnie z Network Space Aneri Business, instytucją zrzeszającą przedsiębiorców, zapraszają na drugą edycję Business Breakfast. W ubiegłym roku po raz pierwszy przedsiębiorcy z terenu Gminy Wschowa spotkali się w niecodziennej formule, by skorzystać z możliwości nawiązania bezpośrednich kontaktów, wymiany doświadczeń i dobrych praktyk  w przyjaznej atmosferze.

Idea networkingu to nie tylko rozmowa przy kawie, na spotkaniach przedsiębiorcy mają szansę poznać osoby, którym mogą pomóc, lub takie, które mogą wesprzeć działalność przedsiębiorców.  Zachęcamy wszystkich do skorzystania z możliwości udziału w tym spotkaniu, które odbędzie się 23 listopada w Klubokawiarni „Piętro”. Lista zgłoszeniowa jest otwarta, chociaż liczba uczestników ograniczona, dlatego czekamy na zgłoszenia do 19 listopada do godz. 13.00. Zgłaszać można się telefonicznie pod numerem telefonu 65 540 86 66 lub mailowo na adres agnieszka.tomczak@wschowa.pl.

To idealna okazja do zacieśnienia relacji pomiędzy przedsiębiorcami, co w przyszłości może skutkować wsparciem w różnego rodzaju przedsięwzięciach oraz coraz to lepszymi rekomendacjami.. Podczas najbliższego spotkania przedsiębiorcy zrzeszeni w klubie Network Space Aneri Business przedstawią swoje działania i misje swoich firm, następnie swoje prezentacje przedstawić będą mogli wszyscy uczestnicy spotkania. Liczymy, że chętni przedsiębiorcy z terenu naszej gminy biorąc udział w spotkaniu zaprezentują działalność swojej firmy.

Źródło: gminawschowa.pl

Przeczytaj również: Pierwszy Business Breakfast we Wschowie. [RELACJA]

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (1)

avatar

avatar
~Gekon
12.11.2021 08:52

Network Space Aneri Business, piękna światowa nazwa, a nie można by było swojsko np. Śniadanie przy Świecach jak u pani Bukiet (Żakiet)?

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

REKLAMA

Pozostałe wiadomości

Ogłoszenia

REKLAMA

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl