TworzymyGłos Regionu

To już sobotę! Śmiechoterapia we Wschowie

Czwartek, 02 grudnia 2021 o 18:36, aktualizacja Czwartek, 02 grudnia 2021 o 18:39, autor: 15 2363
To już sobotę! Śmiechoterapia we Wschowie

Jesteście gotowi na ubaw po pachy? W imieniu Pań: Hanny Knaflewskiej – Walkowiak, Urszuli Chudak oraz Jolanty Awsiukiewicz, serdecznie zapraszamy Mieszkańców Gminy Wschowa na ŚMIECHOTERAPIĘ, która odbędzie się dnia 04.12.2021r, w Sali widowiskowej CKiR we Wschowie, o godz.16.00.

Terapię śmiechem poprowadzi jedyna w swoim rodzaju humorolożka i śmiechoterapeutka – dr Maria Kmita. Pani doktor na co dzień współpracuje z Uniwersytetem Medycznym we Wrocławiu, w Katedrze i Klinice Geriatrii.

Pozytywne nastawienie do życia czy pozytywne myślenie to wartości, których obecnie bardzo nam brakuje. To też wartości, które powinny nas umacniać w życiu codziennym. Pragniemy je ponownie w sobie odnaleźć lub wzmocnić te, które zostały nieco wyciszone.

Zapraszamy wszystkich chętnych, zwłaszcza Mieszkańców 60+.

Wstęp jest bezpłatny.

Ze względu na ograniczoną ilość osób, prosimy o zgłaszanie chęci udziału - do dn.18.11.2021r -  pod nr:

- Pani Urszula Chudak – 724 708 900

- Pani Jolanta Awsiukiewicz – 507 950 203.

Do zobaczenia z uśmiechem,

(Jolanta Awsiukiewicz)

 

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (15)

avatar

avatar
~Urszula Chudak
17.11.2021 12:35

Przypominam o możliwości skorzystania z wesołej terapii, jakże innej od wszystkich. Podane wyżej numery telefonów, są do Państwa dyspozycji. Żeby bardziej "podkręcić" dodam, że dodałyśmy jeszcze super muzyczną niespodziankę. Zapewniam, że będzie czego posłuchać, razem pośpiewać, a i oko na czym "zawiesić". Ta ostatnia informacja skierowana jest do pań.

avatar
~Urszula Chudak w kwestii formalnej
02.12.2021 09:38

Przypominam Państwu, że 4 grudnia już za dwa dni. Są jeszcze wolne miejsca. W czasie, kiedy w mediach czytamy i słyszymy w większości smutne wiadomości [szczyt czwartej fali pandemii, niepokoje na wschodniej granicy, lubuski poseł Mejza żerujący na chorych dzieciach] ponad dwie godziny bezpłatnej, cudownej zabawy, jest na "wagę złota". Mam jeszcze jedną prośbę - proszę o zabranie, oczywiście kto posiada, certyfikatu Covid. Nie będziecie Państwo liczeni do limitu.

avatar
~do U.Ch.
02.12.2021 17:46

Pani to już całkiem przesiąknęła Adasiową narracją. Ble,ble, ble a w końcu i tak (...).

avatar
~Maseczkowy śmiech!!!
02.12.2021 15:04

Proszę mi wytłumaczyć , kto wpadł na tak kuriozalny pomysł ???. W OKRESIE tak nasilonych zakażeń i zgonów na CV z OmiK... w tle ktoś organizuje dla naszych mieszkańców w pomieszczeniu zamkniętym COŚ TAKIEGO!. Pytanie; - czy ta " śmiechoterapia" to będzie w maseczkach, czy maskach przeciwgazowych ???. Od kiedy to certyfikaty chronią przed zakażeniami ???. To trzeba mieć wyobraźnię aby coś takiego nam fundować !!!. Najwyraźniej kogoś tu Pan Bóg opuścił ...... ?!

avatar
~Urszula Chudak
02.12.2021 17:16

Widać, że nie tylko organizatorów śmiechoterapii Pan Bóg opuścił, ale opuścił również bardzo wiele osób w regionie. Proszę odwiedzić portal lokalnego radia w zakładce "nie przegap" . Znajdzie tam Pani zapowiedzi wielu, bardzo wielu imprez w tym dniu. A co do Najwyższego - nie opuścił mnie, niejednokrotnie czuję i dziękuję za Jego obecność w moim życiu.

avatar
~CZY NAPEWNO..?
02.12.2021 19:26

Najwyraźniej lokalna aktywistka zaraziła się lekceważeniem ilości zakażeń i śmierci na Covid w Naszym Kraju od obecnie rządzących --- jeśli te dwie liczby : - ilość zakażeń w Naszym Kraju !!!! - ilości zgonów w Naszym Kraju !!!! DO WAS NIE PRZEMAWIAJĄ to jak WAS MOŻNA NAZWAĆ ????. KTO TYM RODZINĄ ZASTĘPI NAJBLIŻSZYCH PO ICH STRACIE Z POWODU COVIDU ????.

avatar
~FWS
02.12.2021 18:27

Własnie dobrze, że są organizowane różne spotkania i pokazywane ludziom, że można żyć normalnie i nie ulegać tej sztucznie nakręcanej histerii i panice o wirusie... Wiadomo, że wirus jest, ale trzeba nauczyć się z tym żyć i funkcjonować normalnie tak jakby go nie było inaczej ludzie sami siebie wykończą a nie wirus.

avatar
~do "czy napewno"
02.12.2021 19:50

Sprawdź proszę czy na pewno w tym wypadku pisze się "rodziną". Ja wiem na pewno, że "rodzinom" .

avatar
~do powyżej
02.12.2021 22:58

Za dużo wymagasz od "narki".

avatar
~PRZEJĘTY
03.12.2021 08:17

Współczuję tym wszystkim co to bardziej są przejęci tekstem i pisownią, a zatracili współczucie do tych co w dziesiątkach - setkach umierają na Covid, w dziesiątka - setkach się zarażają i zajmują w szpitalach łóżka osobą chorym na inne choroby, które nie otrzymują na czas pomocy medycznej i też umierają !!!!!. Przez te ostatnie sześć lat tych rządów jak widać nasze społeczeństwo zdziczało i udaje - żyje na pokaz, na pokaz są katolikami, na pokaz są przejęci innymi , a tak faktycznie sami siebie rujnują i swoje rodziny !!!!. Mówi się, że Pan Bóg jest NIE RYCHLIWY, ALE SPRAWIEDLIWY ...... !!!!. Polaku OBUDŹ ASIĘ !!!!!. Historia już kilka razy Cię ukarała za Twoją pychę !!!!!!.

avatar
~terapia+
03.12.2021 08:57

ZAKĄŻEŃ POBAD 26 tysięcy; - ZGONY ponad 400 do 500 osób ( naszych najbliższych) ; ZAJĘTYCH ŁÓŻEK ponad 75% !!!!!!..... a w naszym mieście znalazła się aktywistka, która nam funduje terapię śmiechową !!!!. Gdzie tu jest normalność?,..... . Czy ta tym ma polegać aktywność lokalnej aktywistki?, ....... . Potwierdzam słowa forumowicza; - kogo tu Pan Bóg opuścił ?

avatar
~HAHAHAHA....
03.12.2021 09:05

Jak dzisiaj pamiętam jak jeden z przedstawicieli obecnego rządu pis na wieść, że naciąga do nas zaraza covid polecił nam, cytat ..." należy szyć maseczki z biustonoszy......., albo ...... należy wkładać lód do majtek......" . Najwyraźniej pani aktywistka i promotorka tej terapii na walkę nasilającej się IV Fali CV idąc za przykładem tych asów zafundowała nam terapię hahahahah....... i po co nam obostrzenia i ograniczenia, po co nam szczepionki i III dawki mamy na swoim terenie - jak widać - eksperta CV !!!!!!.

avatar
~Iza
03.12.2021 11:51

A ja chętnie przyjdę, jestem zaszczepiona dwoma dawkami, ja to jestem bardzo za szczepionkami. Po pierwszej miałam lekki zator, ale szybko doszłam do siebie. Po drugiej dostałam kowida, miesiąc walczyłam, ale żyję i skończyło się tylko na zmianach w płucach. Teraz jestem zapisana na trzecią, będę szczepić się do skutku. Wiem, że ludzie dostają po nich zawały, paraliże i inne różne schorzenia, ale może po którejś w końcu będę się czuła dobrze i nie zachoruję.Może po piątej albo szóstej ...

avatar
~PŁASKOZIEMCY...
04.12.2021 06:16

Do powyżej - na takich Eksperci przez duże "E" od CV mówią po prostu " niedouczeni płaskoziemcy" - a jak to się dla nich kończy to widzimy po rosnących liczbach osób umierających i zakażonych na Covid !!!!!!. A jak widać we Wschowie te liczby z dnia na dzień rosną...... czyli rośnie też liczba "płaskoziemców" - Straszne !

avatar
~uczestnik
04.12.2021 20:02

Haniu i Ula wielkie dzięki, było super!

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

REKLAMA

Pozostałe wiadomości

Ogłoszenia

REKLAMA

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl