TworzymyGłos Regionu

Tak zmieni się Plac Pamięci Narodowej w Sławie (FOTO)

Wtorek, 28 marca 2023 o 18:46, aktualizacja Wtorek, 28 marca 2023 o 19:01, autor: 0 666
Tak zmieni się Plac Pamięci Narodowej w Sławie (FOTO)

Ruszyły prace na Placu Pamięci Narodowej w Sławie, które mają na celu odnowienie i upiększenie tego ważnego dla mieszkańców i społeczności lokalnej miejsca. Inwestycja obejmuje m.in. zastąpienie starych płyt betonowych kostką brukową wzorowaną na tej z pasażu przy ul. Odrodzonego Wojska Polskiego.

W ramach prac na placu pojawi się także zieleń, dzięki nasadzeniu krzewów i bylin, a także kilku drzew. W ten sposób tereny zyskają piękny wygląd, co wpłynie na tworzenie przyjemnego i estetycznego otoczenia dla odwiedzających plac. Ponadto, tereny zielone już otrzymały system nawadniania, a wkrótce zasiana zostanie trawa.

Dzięki przeprowadzonym pracom na Placu Pamięci Narodowej w Sławie, społeczność lokalna będzie miała możliwość korzystania z ulepszonej przestrzeni miejskiej podczas organizacji ważnych uroczystości i wydarzeń. Wszystkie elementy nowego wyposażenia terenu wpłyną na zwiększenie jego funkcjonalności i atrakcyjności dla mieszkańców i turystów.

Źródło/foto: slawa.pl

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl