SP Sława ma swoje mistrzynie!

Piątek, 27 maja 2022 o 11:40, autor: 0

Wczoraj (tj. 28.05 br.) w Zbąszynku na obiektach Ośrodek Sportu i Rekreacji w Zbąszynku zakończył się pierwszy dzień Finału Wojewódzkiego XXII Turnieju "Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku". Pierwsze miejsce w kategorii U-10 dziewczynki zajęła reprezentacja Szkoły Podstawowej w Sławie.

W tej kategorii najlepszą strzelczynią została również podopieczna sławskiej placówki Aleksandra Chmal, która otrzymała nagrodę indywidualną.  W efekcie zostały one Mistrzyniami Województwa Lubuskiego i awansowały do ogólnopolskiego finału, który rozegrany będzie 13 i 14 czerwca na Stadionie Narodowym w Warszawie

Gratulujemy wielkiego sukcesu dziewczyny!