TworzymyGłos Regionu

Seniorzy z Dziennego Domu Senior+ we Wschowie

spotkali się z rówieśnikami z Głogowa (ZDJĘCIA)

Poniedziałek, 08 sierpnia 2022 o 10:36, aktualizacja Poniedziałek, 08 sierpnia 2022 o 15:52, autor: 0 1200
Seniorzy z Dziennego Domu Senior+ we Wschowie

Seniorzy Dziennego Domu "Senior+" we Wschowie w ramach integracji międzysenioralnej i współpracy z placówkami z innych miejscowości wzięli udział w spotkaniu rekreacyjno - integracyjnym w Dziennym Domu Pobytu w Głogowie.

Spotkanie było okazją do wysłuchania prelekcji pod tytułem "Żyj... i poczuj się dobrze: Woda - Światło - Dźwięk. Czyli człowiek jako ogród swojego życia".

- Nasi seniorzy zostali bardzo mile przyjęci, wymieniliśmy się doświadczeniami z pobytu w tego typu domach - mówi pani Jolanta Chiciak pracownik Lubuskiego Stowarzyszenia Rozwoju Regionalnego "Rozwój" z Gorzowa Wielkopolskiego i kierownik Dziennego Domu "Senior+"


Przypomnijmy, że Dzienny Dom "Senior+" we Wschowie funkcjonuje od 2017 r. pod opieką UMiG Wschowa oraz Ośrodka Pomocy Społecznej. W lutym br. placówka znajdująca się przy ul. Garbarskiej przeszła kapitalny remont. Całkowita wartość inwestycji wyniosła 500 tys. zł., przy dofinansowaniu w wysokości 400 tys. zł z budżetu państwa w ramach projektu "Senior+". 

/Jola Ch.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

REKLAMA

Pozostałe wiadomości

Ogłoszenia

Grunty rolne
Grunty rolne
Pozostałe
Oddam kotka
Oddam kotka
Zwierzęta
REKLAMA

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl