TworzymyGłos Regionu

reklama

Ruszyły nabory wniosków w ramach Krajowego Plany Odbudowy.

Czwartek, 22 września 2022 o 11:17, autor: 3
Ruszyły nabory wniosków w ramach Krajowego Plany Odbudowy.

Od 17 października ruszają pierwsze nabory wniosków o objęcie wsparciem w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności. Dotyczą one wsparcia:

  • mikro, małych i średnich przedsiębiorstw na wykonywanie działalności w zakresie przetwórstwa lub wprowadzania do obrotu produktów rolnych, rybołówstwa lub akwakultury - otwórz;
  • w zakresie przetwarzania lub wprowadzania do obrotu produktów rolnych, spożywczych oraz rybołówstwa lub akwakultury - otwórz;
  • do wymiany słupów nośnych impregnowanych kreozotem na plantacjach chmielu - otwórz;
  • do wymiany pokryć dachowych z materiałów szkodliwych dla zdrowia lub środowiska w gospodarstwach rolnych - otwórz.

Wnioski o udzielenie wsparcia należy składać wyłącznie w formie elektronicznej poprzez skorzystanie z formularza udostępnionego przez Agencję Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa na Platformie Usług Elektronicznych pod adresem https://epue.arimr.gov.pl/.

Szczegółowe informacje można znaleźć pod linkiem:

https://www.gov.pl/web/rolnictwo/informacje-o-planowanych-naborach.

Żródło: ARIMR.GOV.PL

REKLAMA
POLECAMY
REKLAMA

Komentarze (3)

avatar

avatar
~Ha,ha,ha...+
22.09.2022 11:55

jakie wnioski ???, a kiedy to UE uruchomiła dla Polski Fundusz na KPO ????-!!!!!.... Co za ściema !!!!!!. A ponoś ich prezes głosił cos takiego, że ...." nie wolno kłamać ...." ?.

avatar
~zza winkla
22.09.2022 12:55

A ile jeszcze nam zostało tych pieniędzy z KPO - w pierwszej kolejności płacimy jako Polska kary nadane przez UE, odejmujemy kwoty utracone bezpowrotnie, naprawiamy stan prawny państwa = nowe wybory i zmiana władzy ?

avatar
~Żart Roku +/+
23.09.2022 14:41

Kto jeszcze wierzy w tą rządową ściemę ????. """ HORRENDUM ... PÓLTORA TONY na PÓLTORA ROKU....""" - klasyczne słownictwo pis + !!!!.

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl