TworzymyGłos Regionu

Rodzina z Dębowej Łęki prosi o pomoc.

Ich dom spłonął w pożarze

Piątek, 10 września 2021 o 08:55, aktualizacja Piątek, 10 września 2021 o 10:24, autor: 3 5670
Rodzina z Dębowej Łęki prosi o pomoc.

W nocy z 31 sierpnia na 1 września doszło do pożaru domu w Dębowej Łęce. Mimo zaangażowania straży pożarnej spłonął cały dach i piętro. Nikomu nic się nie stało. Pogorzelcy proszą o pomoc.

- Straciliśmy wszystko, na co nasi rodzice pracowali całe swoje życie. Mieszkaliśmy we trójkę ja, mój brat i moja 5-letnia córeczka. W nocy obudził nas hałas, kiedy udało nam się wydostać nasz dom już stał w płomieniach. Mimo błyskawicznej akcji strażaków spłonęło całe piętro, cała reszta w wyniku akcji ratunkowej została zalana. Wszystko to nic, najważniejsze jest to, że uszliśmy z życiem - pisze Pani Maja Śliwińska w opisie zbiórki.

W akcji gaśniczej udział wzięło aż 8 zastępów straży pożarnej. Z płonącego jeszcze domu udało się wynieść niektóre ubrania i najważniejsze dokumenty.

- Wiem, że internet ma niesamowitą moc, dlatego chcielibyśmy bardzo Was prosić o pomoc. Drodzy internauci, prosimy Was o choćby drobne wpłaty, które pomogą nam odbudować to, co zniszczył żywioł. Będziemy bardzo wdzięczni za każdą pomoc. Liczy się każdy grosz, dla Was to być może niewiele...dla nas to walka o wszystko. - pisze Pani Maja. Dołączamy się do prośby. Rodzinę z Dębowej Łęki wesprzeć można TUTAJ.

Źródło: zrzutka.pl, OSP Wschowa

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (3)

avatar

avatar
~Widziałem ruinę
10.09.2021 11:44

Strasznie współczuję, proszę się nie poddawać

avatar
~do - "Widziałem ruinę"
10.09.2021 12:48

A gdzie kasa ?

avatar
~Wschowianin
11.09.2021 13:36

A ty ile dałeś ?

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

REKLAMA

Pozostałe wiadomości

Ogłoszenia

REKLAMA

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl