TworzymyGłos Regionu

Roboty, klocki i historia: Niezwykłe zajęcia dla dzieci w Osowej Sieni!

Środa, 25 stycznia 2023 o 11:11, aktualizacja Środa, 25 stycznia 2023 o 11:48, autor: 1 1323

Mieszkańcy Dębowej Łęki i Osowej Sieni mają okazję wziąć udział w trzecich zajęciach dla dzieci, które organizują Centrum Kultury i Rekreacji, Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy oraz Muzeum Ziemi Wschowskiej. Wydarzenie skierowane jest przede wszystkim do dzieci i młodzieży, a odbędzie się ono na sali wiejskiej w Osowej Sieni.

W programie zajęć znajdą się zabawy z robotami Photonami, konstrukcje z klocków LEGO 3D, gry i zabawy dla dzieci, kreatywne warsztaty "Zimowe fantazmaty" oraz prelekcja historyczna, która przybliży historię Osowej Sieni pod tytułem "Osowa Sień - jedna miejscowość, trzy historie".

Wydarzenie odbędzie się 28 stycznia 2022 roku o godzinie 10:00 w sali wiejskiej w Osowej Sieni. Udział w zajęciach jest bezpłatny. Organizatorzy serdecznie zapraszają wszystkich zainteresowanych mieszkańców do wzięcia udziału w tym ciekawym i edukacyjnym wydarzeniu.

Źródło: Biblioteka Wschowa

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (1)

avatar

avatar
~Banan
28.01.2023 14:52

Super sprawa dla dzieci ! Dziś było ich około 40, w różnym wieku i wszystkie świetnie się bawiły. Były roboty, lego, kolorowanki, kręgle, gry planszowe, wspólne tworzenie gotyckiego witraża i mnóstwo innych atrakcji. Serdecznie polecam !

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

REKLAMA

Pozostałe wiadomości

OGŁOSZENIA

dodaj ogłoszenie

REKLAMA

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl