TworzymyGłos Regionu

Remont ulicy Jeziornej w Radzyniu (FOTO)

Czwartek, 14 września 2023 o 15:31, autor: 0
Remont ulicy Jeziornej w Radzyniu (FOTO)

Kilka dni temu w Radzyniu na ulicy Jeziornej rozpoczęły się prace związane z budową nawierzchni. Jest to inwestycja, która ma na celu poprawę jakości jezdni na tym odcinku.

Zakres prac

W ramach realizowanego zadania przebudowane zostanie 380 mb jezdni. Wybrano beton asfaltowy jako materiał do pokrycia tej części drogi. Co ważne, szerokość odcinka po zakończeniu prac wyniesie 3 metry.

Finansowanie inwestycji

Całkowity koszt inwestycji to 299.825,22 zł brutto. Z tej kwoty znacząca część, dokładnie 139.431,76 zł, została pozyskana w formie dofinansowania ze środków Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg. Reszta środków pochodzi z budżetu gminy Sława.

Wykonawca i termin zakończenia

Zadanie zostało powierzone firmie z Głogowa. Wykonawca ma czas na zakończenie prac do 7 grudnia 2023 r. Mieszkańcy Radzynia z niecierpliwością czekają na zakończenie inwestycji i cieszą się z poprawy infrastruktury drogowej w ich mieście.

Źródło/foto: Slawa.pl

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl