TworzymyGłos Regionu

Przemysław Piotrowski we Wschowie.

Spotkanie autorskie w Bibliotece Publicznej Miasta i Gminy

Piątek, 18 listopada 2022 o 14:39, autor: 0 522
Przemysław Piotrowski we Wschowie.

17 listopada 2022 roku o godzinie 17:30 w Bibliotece Publicznej Miasta i Gminy we Wschowie odbyło się spotkanie autorskie z Przemysławem Piotrowskim, autorem powieści kryminalnych, sensacyjnych i thrillerów.

Jego debiutem był wydany w 2015 roku „Kod Himmlera”. Od tamtej pory przedstawił czytelnikom kilka innych historii, m.in. mroczny i brutalny świat komisarza Igora Brudnego w cyklu zapoczątkowanym przez „Piętno”, który odniósł niezaprzeczalny sukces na rynku wydawniczym.

Piotrowski odpowiedział na wiele pytań uczestników spotkania, przybliżając im kulisy powstawania swojej nowej powieści, której premiera wypada właśnie w listopadzie 2022 roku. Opowiedział także o tym, jak zaczął przygodę ze słowem i kiedy nastąpił moment przełomowy w jego pisarskiej karierze. Autor z chęcią konwersował z czytelnikami, nawiązując z nimi świetny kontakt.

Na zakończenie Piotrowski opatrzył biblioteczny egzemplarz jednej z jego powieści dedykacją i autografem, podobnie jak książki zakupione przez gości po spotkaniu. Każdy z uczestników spotkania mógł wówczas zamienić z pisarzem parę słów, czy też zrobić sobie z nim pamiątkowe zdjęcie.

Tekst/foto: Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy we Wschowie

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

REKLAMA

Pozostałe wiadomości

OGŁOSZENIA

dodaj ogłoszenie

REKLAMA

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl