TworzymyGłos Regionu

„Przechytrzyć nudę”- zajęcia wakacyjne w Poradni Psychologiczno – Pedagogicznej

Czwartek, 23 czerwca 2022 o 15:51, autor: 0 337
„Przechytrzyć nudę”- zajęcia wakacyjne w Poradni Psychologiczno – Pedagogicznej

Poradnia Psychologiczno – Pedagogiczna we Wschowie zaprasza na zajęcia wakacyjne. Głównym założeniem programu jest zagospodarowanie dzieciom czasu wolnego w okresie wakacyjnym. Projekt ma również na celu zmianę niewłaściwych zachowań dzieci, na zachowania pożądane oraz pokazanie alternatywnych form spędzania czasu wolnego.

Dzięki zajęciom dzieci odkryją swoje mocne strony związane z własną kreatywnością i twórczością. Dodatkowo, rozwijać będą umiejętności interpersonalne i komunikacyjne. ,,Poszukiwanie skarbów’’, podchody, zabawy zręcznościowe i ruchowe, kreatywne zabawy plastyczne, logopedyczne czy zajęcia z elementami TUS czekają na uczestników spotkań.

Zajęcia prowadzone będą przez specjalistów Poradni: psychologa, pedagoga i logopedę.

Zajęcia skierowane są dla dzieci w wieku od 6 do 9 lat. Odbywać się będą w grupie do 20 dzieci w dniach od 04.07.2022 r. – 08.07.2022 r. w godzinach od 8.30 – 12.00 na terenie Poradni.

Zapraszamy do zapisów w sekretariacie Poradni lub tel. 65 540 20 30 – liczba miejsc ograniczona.

(PPP Wschowa)

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

REKLAMA

Pozostałe wiadomości

Ogłoszenia

REKLAMA

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl