TworzymyGłos Regionu

reklama

Poszukiwania grzybiarza zakończone. Szczęśliwy finał akcji w gminie Sława

Poniedziałek, 08 lipca 2024 o 07:53, autor: 3
Poszukiwania grzybiarza zakończone. Szczęśliwy finał akcji w gminie Sława

Spokojna niedziela zamieniła się w dramatyczne poszukiwania 67-letniego mieszkańca Lipinek w gminie Sława. Mężczyzna, który wyjechał na grzyby wcześnie rano, nie wrócił do domu o spodziewanej porze, co wywołało panikę wśród jego bliskich.

Niepokojące zniknięcie grzybiarza

7 lipca, tuż po godzinie ósmej rano, starszy pan wsiadł na swój czarno-szary motorower marki Romet i wyruszył na grzyby. Poinformował rodzinę o swoich planach, jednak nikt nie spodziewał się, że jego nieobecność przeciągnie się do późnych godzin nocnych.

Gdy minęło kilkanaście godzin od wyjazdu, a mężczyzna wciąż nie wracał, zaniepokojona rodzina postanowiła zgłosić jego zaginięcie. Służby natychmiast rozpoczęły akcję poszukiwawczą, apelując do lokalnej społeczności o wsparcie.

67-letni mieszkaniec Lipinek odnaleziony

Poszukiwania trwały do późnych godzin nocnych, trzymając w napięciu bliskich zaginionego. Na szczęście historia znalazła szczęśliwe zakończenie. Jak poinformowała policja:

"Mężczyzna około godziny 8.00 w dniu wczorajszym (7 lipca) pojechał na grzyby i po kilkunastu godzinach od wyjazdu do lasu zaniepokojona rodzina zgłosiła zaginięcie mężczyzny. W dniu dzisiejszym około godziny 4.00 cały i zdrowy wrócił do domu rodzinnego. Wszystkim osobom zaangażowanym w poszukiwania bardzo dziękujemy za pomoc i udostępnianie informacji".

Źródło: KPP Wschowa

Foto: OSP Krzepielów

REKLAMA
POLECAMY
REKLAMA

Komentarze (3)

avatar

avatar
~Urszula Chudak
11.07.2024 21:31

Artykuł traktuje o starszym [chociaż wg. mnie 67 lat to jeszcze nie starość] panu, więc uznałam, że będzie to odpowiednie miejsce, na następującą informację. Otóż pan wojewoda Cebula tworzy Zespół Ekspertów ds. Polityki Senioralnej. Zaprasza do udziału w nim, osoby zaangażowane i doświadczone w kwestiach polityki senioralnej. Osoby, które mają coś do powiedzenia w tym obszarze. Zgłoszenia przyjmowane są do jutra pod adresem meilowym: polityka.spoleczna@lubuskie.uw.gov.pl. Uważam iż nasz powiat zamieszkują takie osoby, które pan wojewoda zaprasza do współpracy. Byłoby miło mieć tam w Gorzowie, swego senioralnego reprezentanta.

avatar
~Luk
12.07.2024 16:16

idealnie miejsce dla Pani. Pani ma zawsze coś do powiedzenia w każdym temacie. Przeważnie, bez żadnego sensu, ale jednak zawsze coś powiedziane jest..

avatar
~Zespolik:::
12.07.2024 10:57

I kolejne ZESPOŁY ; - huczne powołania, a po nich plaża przez kolejne lata :::

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl