TworzymyGłos Regionu

Policjanci spotkali się z dziećmi w ramach akcji „Bezpieczne Ferie 2023”

Czwartek, 19 stycznia 2023 o 13:45, autor: 0 368
Policjanci spotkali się z dziećmi w ramach akcji „Bezpieczne Ferie 2023”

Wschowscy i sławscy policjanci już teraz ruszyli z akcją "Bezpieczne Ferie 2023", by przygotować dzieci do zimowego wpoczynku. Dzięki spotkaniom z grupami przedszkolnymi i szkolnymi, dzieci mają okazję przypomnieć sobie ważne zasady bezpieczeństwa, zarówno podczas pobytu w domu, jak i podczas korzystania z zimowych atrakcji na świeżym powietrzu.

Policjanci wykorzystują różne metody, takie jak zabawy, dialogi i zagadki, by przypominać dzieciom o ważnych zasadach bezpieczeństwa. Spotkania te są również świetną okazją do omówienia spokojnego pobytu na feriach, zarówno tych w domu, jak i na zimowisku. Dzieci chętnie dzielą się swoimi doświadczeniami i wiedzą na temat bezpieczeństwa.

Program "Bezpieczne Ferie" jest ważnym elementem prewencji, który ma na celu zwiększenie bezpieczeństwa najmłodszych mieszkańców powiatu wschowskiego. Policjanci z województwa lubuskiego zachęcają rodziców, by rozmawiali z dziećmi o bezpieczeństwie podczas ferii i przypominali im o ważnych zasadach bezpieczeństwa. 

Przypominamy o możliwości zgłaszania autokarów do kontroli:

KPP Wschowa: Wschowa, ul. Kazimierza Wielkiego 12 (po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym), tel.  47 794 32 11 (6:00-22:00).

Źródło: KPP Wschowa

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

REKLAMA

Pozostałe wiadomości

OGŁOSZENIA

dodaj ogłoszenie

REKLAMA

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl