TworzymyGłos Regionu

Podziękowanie Radnym Rady Powiatu Wschowskiego

Poniedziałek, 03 stycznia 2022 o 15:59, autor: 4 760

Na ręce Starosty Wschowskiego Andrzeja Bielawskiego, Komendant Nadodrzańskiego Oddziału Straży Granicznej w Krośnie Odrzańskim gen. bryg. SG Tomasz Michalski w imieniu własnym oraz całego zespołu przekazał podziękowania Radnym Rady Powiatu Wschowskiego za wyrazy poparcia, sympatii oraz wdzięczności wyrażone wobec funkcjonariuszy Straży Granicznej.

Rada Powiatu Wschowskiego Uchwałą nr XXVIII/190/2021 wyraziła głęboką wdzięczność i szacunek dla Wojska Polskiego, Wojsk Obrony Terytorialnej, Straży Granicznej, Policji i innych służb mundurowych za ofiarną służbę w obronie nienaruszalności granicy Rzeczypospolitej Polskiej.

Podejmując w/w uchwałę wyrażono podziękowanie wszystkim osobom zaangażowanym w działania gwarantujące nasze bezpieczeństwo.

(Starostwo Powiatowe we Wschowie) 

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (4)

avatar

avatar
~Wow!!!!
03.01.2022 17:24

A, Komu i Czemu to ma służyć ?. Czyli swoi swoim coś tam coś tam dziękują !. Jak to mówią kampania ruszyła z kopyta !. Jak nie ustawki to podziękowania !.

avatar
~lechwoj
03.01.2022 21:14

Nie wierzę ....

avatar
~FWS
04.01.2022 06:54

Parodia.... a tym chłopakom, którzy tam pojechali ktoś podziękował? Czy tylko radzie, która siedzi sobie w cieplutkim ratuszu i uchwala sobie podwyżki ?

avatar
~Skrzydlaty Koń...
05.01.2022 08:46

Polska tonie w długach, totalne podwyżki, Rada Polityki Pieniężnej z dnia na dzień na kilka dni przed zakończeniem swojej kadencji podnosi nam po raz IV stopy oprocentowania kredytów, a oprocentowanie wkładów prawie ZEROWE !!!!!, Skrzydlaty Koń śmiga po Całym Kraju, a oni bawią się w tego typu ustawki jak gdyby nic, jak by sie nic nie stało !!!!. Gołym okiem widać, że mamy powolne dryfowanie, które poprzedza ich zatonięcie , a oni w ustawki się bawią !!!!!!

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

REKLAMA

Pozostałe wiadomości

Ogłoszenia

REKLAMA

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl