TworzymyGłos Regionu

Ognisko muzyczna doposażone!

Wtorek, 07 września 2021 o 06:05, autor: 0 775
Ognisko muzyczna doposażone!

Stowarzyszenie Muzyczne "Bis" informuje, iż w ramach realizacji projektu pt. "Doposażenie ogniska muzycznego w panele akustyczne samodzielnie wykonane przez członków stowarzyszenia", dofinansowanego przez Burmistrza Miasta i Gminy Wschowa, powstają panele akustyczne.

Wykonywane są przez członków Stowarzyszenia Muzycznego "Bis" oraz członków Młodzieżowej Orkiestry Dętej CKiR Wschowa. Panele zostały zaprojektowane przez instruktora, który ma długoletnie doświadczenie w zawodzie muzyka we współpracy z doświadczonym akustykiem.

Głównym celem naszego projektu jest poprawa akustyki sali, w której odbywają się zajęcia muzyczne. Dzięki tym panelom podniesiemy kwalifikacje muzyków ogniska muzycznego oraz członków orkiestry. Panele te będą wykorzystywane podczas prób, lekcji indywidualnych. Dzięki temu, że będą to panele mobilne. Stowarzyszenie Muzyczne "Bis" będzie mogło wypożyczyć je innym podmiotom.

Tekst/foto: Stowarzyszenie Muzycznie Bis 

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

REKLAMA

Pozostałe wiadomości

Ogłoszenia

REKLAMA

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl