TworzymyGłos Regionu

Ogłoszenie

Salowa Wschowa

Poszukujemy osób zainteresowanych podjęciem pracy na stanowisku: Salowa

Miejsce pracy: Wschowa

Praca w godzinach: 7:00-19:00 co drugi dzień

Oferujemy:
-przyuczenie do wykonywanych zadań,
-stabilną pracę,
-terminowe wynagrodzenie,

Zadania:
- mycie sal, korytarzy, toalet,
-pomoc przy wydawaniu posiłków dla pacjentów,
-zmiana pomoc,
-doraźna pomoc pielęgniarkom.

Wymagania:
-książeczka sanitarno-epidemiologiczna oraz szczepienia WZW
-zaangażowanie w pracę
-solidne wykonywanie zadań

Zachęcamy do aplikowania osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności.

Osoby zainteresowane proszone są o:

-kontakt telefoniczny od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 15:00 pod nr tel. 510 015 576 , 510 013 508 . Po godzinie 16.00 prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem telefonu: 71 711 01 44

Informacje kontaktowe

Dodał: Paulina

Email: paulinas3@poczta.onet.pl

Telefon: 510015576

Najnowsze ogłoszenia

Wiadomości

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl