TworzymyGłos Regionu

Ogłoszenie

KIEROWNIK ROBÓT

Firma „PRO-INFRA” Sp. z o.o. z siedzibą w Jerzmanowej zajmująca się zagospodarowaniem terenów poszukuje kandydatów na stanowisko:

Zakres obowiązków:
   - planowanie, realizacja i nadzór nad pracami na terenach zieleni,
   - kierowanie podległymi pracownikami, organizacja pracy,

Nasze wymagania:
    - min. 2 lata doświadczenia w pracy przy realizacji projektów i pielęgnacji terenów zieleni,
   - wykształcenie min. średnie, kierunkowe (ogrodnictwo, architektura krajobrazu, leśnictwo),
    - umiejętność prowadzenia i rozliczania robót,
    - znajomość branży ogrodniczej i budowlanej,
    - dobre umiejętności organizatorskie i umiejętność pracy w zespole,
    - sumienność i odpowiedzialność,
- zamiłowanie do prac ogrodniczych i dyspozycyjność
    - prawo jazdy kat. B,
    - umiejętność nadzorowania i kierowania zespołem.
Oferujemy:
    - atrakcyjne wynagrodzenie,
    - możliwość dokształcania,
    - pracę przy różnorodnych, interesujących realizacjach,
    - odpowiednie zaplecze sprzętowe,

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie:
    - listu motywacyjnego,
    - CV,
   na adres praca@pro-infra.pl

Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).'

Informacje kontaktowe

Dodał: EDYTA HANC

Email: praca@pro-infra.pl

Telefon: 76 838-21-83

Najnowsze ogłoszenia

Wiadomości

nazwaSławaPonad 3 miliony dla Sławy na przywrócenie dawnego wyglądu Parku Miejskiego w Sławie
20.11.20181 318
3 miliony 265 tysięcy złotych, to kwota dofinansowania na przywrócenie dawnej wartości i wyglądu Parku Miejskiego w Sławie. Całość inwestycji będzie kosztować około 3 miliony 840 tys...

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl