TworzymyGłos Regionu

Ogłoszenie

Dom jednorodzinny - doskonała lokalizacja i infrastruktura, duża powierzchnia gruntu

mini
Do sprzedaży nieruchomość (dom jednorodzinny wolnostojący) wraz z działką, budynkiem gospodarczym i garażem położona we Wschowie na ul. Polnej, w strefie lokalizacji zabudowań miasta.

Nieruchomość posiada uzbrojenie w sieć energetyczną, wodną i kanalizację oraz gazową. Ogrzewanie gazowe (dwa piece gazowe wielofunkcyjne). Jest ogrodzona siatką metalową, podejścia wokół domu betonowe. Działka zagospodarowana jest posiana trawą i zadrzewiona.

Budynek mieszkalny z cegły ceramicznej, otynkowany. Strop nad parterem drewniany belkowy. Schody prowadzące na piętro (poddasze) drewniane. Dach drewniany belkowy dwuspadowy kryty dachówką ceramiczną. Budynek mieszkalny jednorodzinny: powierzchnia użytkowa: 132,53 m2, w tym:
a) Część mieszkalna: parter: 68,46 m2 p.u.; piętro (poddasze): 52,15 m2 p.u.
b) Część gospodarcza: strych: 23,76 m2 p.u.; piwnice: 11,92 m2 p.u.
Obecnie budynek mieszkalny jest podzielony na dwa pomieszczenia (oddzielne mieszkania), z możliwością zaadoptowania dla jednej rodziny.
a) Parter (2 pokoje, kuchnia, łazienka, korytarz, klatka schodowa);
b) Piętro (poddasze) (3 pokoje, kuchnia, łazienka, korytarz).

CENA nieruchomości wraz z działką: 340.000,00 zł.

Dodatkowo do sprzedaży: dwie działki graniczące z n/w nieruchomością i działką. Powierzchnia tych działek: 1000 m2 (10 arów). Cena do negocjacji.

TERMIN WYDANIA: czerwiec/lipiec 2018 r.

Informacje kontaktowe

Dodał: Elżbieta Uciechowska

Email: uciechowska@gmail.com

Telefon: 669 245 831

REKLAMA

Najnowsze ogłoszenia

Wiadomości

nazwaWschowaWigilia z WSTK
15.12.20180 130
15 grudnia w sali wiejskiej w Przyczynie Górnej WSTK zorganizowało wigilię, w której uczestniczyli zawodnicy, trenerzy i rodzice. Spotkanie rozpoczęło się od modlitwy i wspól...

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl