Ogłoszenie

LOGISTYK

Firma produkcyjna zatrudni Logistyka
Miejsce pracy: Szlichtyngowa
PODSTAWOWE OBOWIĄZKI:
- zarządzanie procesami logistycznymi- planowanie, zamawianie i monitorowanie poziomu materiałów
- negocjacje warunków umów dostaw
WYMAGANIA:
- znajomość rysunku technicznego
- mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
- język angielski w stopniu komunikatywnym
- obsługa komputera, mile widziana znajomość obsługi systemu Symfonia Handel
- umiejętność analitycznego myślenia, dobra organizacja pracy
OFERUJEMY;
- umowę o pracę w firmie z ugruntowaną pozycją
- wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i doświadczenia
- praca w miłej atmosferze
Dokumenty aplikacyjne należy wysyłać na adres kontakt@cwindows.pl z dopiskiem "Logistyk"
Prosimy o dołączanie do korespondencji zgody na przetwarzanie danych osobowych w celu rekrutacji

Informacje kontaktowe

Dodał: Clement Windows Polska Sp. z o. o

Email: kontakt@cwindows.pl

Telefon: 655407200

Najnowsze ogłoszenia

Wiadomości

nazwa30 lat Wschowskiego Klubu Motorowego
25.11.20170 201
24 listopada Wschowski Klub Motorowy obchodził swoje 30 urodziny. Jubileusz odbył się w sali widowiskowej CKiR we Wschowie, a wśród zaproszonych gości nie zabrakło przedstawicieli Polskie...

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl