TworzymyGłos Regionu

reklama

Odpowie za włamanie do szafki i kradzież

Czwartek, 13 stycznia 2022 o 11:48, aktualizacja Czwartek, 13 stycznia 2022 o 13:46, autor: 1
Odpowie za włamanie do szafki i kradzież

Do policyjnego pomieszczenia dla osób zatrzymanych trafił 40-letni mieszkaniec gminy Sława, który wykorzystując nieuwagę osób znajdujących się w budynku usługowym na terenie Sławy w miniony wtorek (11 stycznia) uszkodził zamkniętą szafkę ubraniową skąd zniknęły wartościowe przedmioty. Pomocny kolejny raz okazał się sławski system monitoringu oraz zaangażowanie sławskich policjantów i strażników miejskich.

Do zdarzenia doszło w miniony wtorek (11 grudnia) tuż przed godziną 15.00 w centrum Sławy. Z informacji przekazanych dyżurnemu wynikało, że nieznany sprawca wszedł do budynku usługowego mieszczącego się w centrum Sławy. Spacerując po obiekcie zainteresował się pomieszczeniem szatni. Ze zgłoszenia wynikało, że sprawca uszkodził szafkę ubraniową z której zniknął telefon komórkowym, pieniądze, dokumenty o łącznej wartości 1100 złotych.

Zaangażowani w sprawę sławscy policjanci, strażnicy miejscy badali krok po kroku pojawiające się wątki w sprawie. Kolejny raz pomocny okazał się monitoring miejski. Skrupulatność strażników miejskich badających monitoring miejski ukierunkowała dalsze działania sławskich policjantów. Już po kilku godzinach w rękach kryminalnych znalazł się 40- letni mieszkaniec Sławy. Mężczyzna starał się odsunąć od siebie wszelkie podejrzenia.

Wykonane czynności dochodzeniowo - śledcze nie budziły żadnych wątpliwości co do jego sprawstwa. W takcie przeszukania w jego miejscu zamieszkania policjanci odnaleźli w materacu łóżka skradziony telefon komórkowy oraz dokumenty pokrzywdzonej.

Mężczyźnie przedstawiono zarzut kradzieży z włamaniem, do którego przyznał się.

komisarz Maja Piwowarska

Komenda Powiatowa Policji we Wschowie

REKLAMA
POLECAMY
REKLAMA

Komentarze (1)

avatar

avatar
~Xxx
13.01.2022 20:09

Szanujemy pomysły Panie Burmistrzu ,ale najpierw to by się przydała droga na Zaciszu bo tam ludzie nie wytrzymują nie wspominając o błocie i brawurze młodych kierowcow

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl