Zwycięstwo UKS Lgiń-Wijewo na inaugurację rozgrywek

Poniedziałek, 26 września 2016 o 14:36, aktualizacja Czwartek, 29 września 2016 o 11:55, autor: 0 1736
Zwycięstwo UKS Lgiń-Wijewo na inaugurację rozgrywek

W niedzielę pierwszy mecz nowego sezonu III Ligi Tenisa Stołowego rozgrywała drużyna UKS Lgiń-Wijewo. Przeciwnikiem zespołu, który swoje mecze rozgrywa w Szkole Podstawowej w Wijewie, była drużyna Polonii Śmigiel.

Początek sezonu to zawsze pewna niewiadoma, każdy zawodnik chce dać z siebie 100 procent i zwyciężyć, jednak taki sam cel stawia sobie przeciwnik. Drużyna UKS Lgiń-Wijewo w pierwszym spotkaniu tego sezonu musiała zmierzyć się z dobrym i doświadczonym zespołem Polonii Śmigiel, jednak nasi zawodnicy nie ukrywali, że ich celem jest wygrana. Tylko takie rozwiązanie pasowało do celu, jaki postawiła sobie drużyna na początku rozgrywek.

- Za cel postawiliśmy sobie spróbować powalczyć o grupę mistrzowską, czyli znaleźć się wśród 4 najlepszych drużyn spośród 12 startujących w rundzie zasadniczej. Jeżeli to się uda to będziemy walczyć o awans do drugiej ligi. Nie będę ukrywał, że mamy w tej chwili bardzo wyrównany skład i będziemy próbować wywalczyć ten awans - mówi Tomasz Skrzypczak. - Aktualnie posiadamy zespoły na trzech szczeblach, od IV ligi b, IV liga a oraz III liga, w każdej klasie mamy swój zespół i to duży sukces naszego klubu. W niższych ligach stawiamy na swoich, grają tylko wychowankowie, zawodnicy z Lginia, Wijewa, ale także okolic.

Zgodnie z zapowiedziami walki o awans zespół UKS Lgiń-Wijewo zwyciężył w pierwszym spotkaniu, pokonując Polonie Śmigiel 7:3. Dzięki takim rozmiarom zwycięstwa dopisane zostały 2 punkty do ligowej tabeli, w której jeszcze tylko dwie drużyny zanotowały taki rezultat. Za dwa tygodnie zawodnicy z Wijewa wyjeżdżają na mecz do Dąbcza, następne spotkanie w Wijewie odbędzie się 23 października.

(olek)

REKLAMA

Komentarze (0)

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz dodaj komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Pozostałe wiadomości

nazwaPowiatOni w powiecie najlepiej znają się na ruchu drogowym
26.04.20181 436
Dzisiaj w Szkole Podstawowej nr 2 we Wschowie odbyły się powiatowe zmagania Bezpieczeństwo w Ruchu Drogowym. Rywalizacja odbywała się w zespołach, ale każdy pracował także na swój wyni...
nazwa
Mówcie o podobieństwach
26.04.20184 1374
nazwa
To jest tchórzliwe miasto
26.04.201813 1050

Ogłoszenia

REKLAMA

Praca

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl