TworzymyGłos Regionu

Zgubiłeś portfel i sporo pieniędzy?

Policja poszukuje właściciela

Poniedziałek, 23 listopada 2020 o 12:41, autor: 0 1809
Zgubiłeś portfel i sporo pieniędzy?

Komenda Powiatowa Policji we Wschowie poszukuje osoby, która w sobotę (21 listopada) około godziny 11.00 na chodniku przy ulicy Odrodzonego Wojska Polskiego w Sławie w okolicach sklepu Groszek zagubiła portfel ze sporą sumą pieniędzy. Uczciwa zgłaszająca przekazała portfel z całą zawartością sławskim policjantom. Zguba czeka do odbioru w Komendzie Powiatowej Policji we Wschowie.

Komenda Powiatowa Policji we Wschowie poszukuje osoby, która w minioną sobotę (21 listopada) w godzinach przedpołudniowych w Sławie zgubiła w okolicach sklepu Groszek portfel. Zgłaszająca znalazła portfel na chodniku przy ulicy Odrodzonego Wojska Polskiego.

Uczciwa sławianka przekazała portfel ze sporą sumą pieniędzy sławskim policjantom.


Osobę, która zgubiła portfel z pieniądzmi prosimy o kontakt z Komendą Powiatową Policji we Wschowie pod numerem telefonu 47 79 43 226, 605 539 067 i ich odbiór osobiście przy ulicy K. Wielkiego 12, 67-400 Wschowa od poniedziałku do piątku w godz. 6.00-14.00.

(KPP Wschowa)

REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Tworzymy głos regionu

REKLAMA

Pozostałe wiadomości

Ogłoszenia

REKLAMA

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl