TworzymyGłos Regionu

Zgłosiła kradzież pojazdu, aby kryć partnera!

Czwartek, 19 listopada 2020 o 10:53, aktualizacja Czwartek, 19 listopada 2020 o 21:43, autor: 9 3479
Zgłosiła kradzież pojazdu, aby kryć partnera!

Mężczyzna kierując pojazdem swojej partnerki spowodował zdarzenie drogowe. Następnie ukrył uszkodzone auto i nakłonił kobietę do złożenia fałszywego zawiadomienia o kradzieży. Dzięki skutecznej pracy, kryminalni powiązali te sprawy, ustalili dokładne okoliczności i dotarli do ukrytego pojazdu wartego ponad 65 tysięcy złotych. Para usłyszała zarzuty.

Historia miała swój początek w poniedziałek późnym wieczorem (16 listopada). Dyżurny wschowskiej jednostki otrzymał zgłoszenie o tym, że w centrum Wschowy nieznany pojazd uszkodził cztery słupki parkingowe oraz trzy zaparkowane auta. Z relacji świadków wynikało, że kierowca nie zatrzymał się i szybko odjechał z miejsca zdarzenia. Zaangażowani w sprawę wschowscy kryminalni krok po kroku sprawdzali wszystkie wątki w sprawie.

Wtorkowego poranka (17 listopada) dyżurny wschowskiej Policji otrzymał informację o kradzieży pojazdu wartego ponad 65 tysięcy złotych z terenu jednej z pobliskich miejscowości. 36-letnia właścicielka przedstawiła kryminalnym swoją wersję zdarzeń i złożyła zawiadomienie o kradzieży auta. Funkcjonariusze szybko ustalili drogę, którą auto miało odjechać. W wyniku podjętych działań i wnikliwej analizy dwóch zdarzeń, kryminalni ustalili, że są one ze sobą powiązane. Okazało się, że 40–letni partner kobiety zgłaszającej kradzież pojazdu, jest podejrzany o spowodowanie uszkodzeń w centrum Wschowy. Mężczyzna miał ukryć zniszczony samochód i nakłonić partnerkę do złożenia zawiadomienia o jego kradzieży. Kobieta potwierdziła ustalenia policjantów, którzy dotarli następnie do uszkodzonego pojazdu ukrytego w kompleksie leśnym.

40-latek odpowie za uszkodzenia spowodowane w centrum Wschowy, a kobieta za złożenie zawiadomienia o niepopełnionym przestępstwie.

(KPP Wschowa)

REKLAMA

Komentarze (9)

avatar

avatar
~Kmicik
19.11.2020 11:19

Ha ha ha...co za debilizm. Jeśli liczyli ze to się nie wyda to muszą być bardzo ubodzy w komórki mózgowe.....

avatar
~ja
19.11.2020 15:09

a kto to byl

avatar
~:)
19.11.2020 11:54

Zapewne jacyś okoliczni "celebryci" na podwójnym gazie, bo nie każdy buja się furą za 65 tysi

avatar
~Asd
19.11.2020 13:24

A wystarczyło się zatrzymać i odpowiedzieć za wyrządzone szkody. A tak narobili sobie więcej problemów.

avatar
~Qua
19.11.2020 15:52

Ale wtopa!! Gość chwilę temu z puchy wyszedł i już na nowo na puchę pracuje.. A dziewczyna- żal... Jeszcze nie wie z jaką p..... ma do czynienia.. Naiwna.. Gościa niech puści kantem bo ledwo co ze sobą są, a już problemy na nią ściąga.. Precz z takim debilizmem!!!

avatar
~Bb
19.11.2020 18:59

Brak słów na głupotę ludzką i to matka dwójki dzieci, i takie problemy sobie narobiła

avatar
~Marta
19.11.2020 20:35

Jakie to ekscytujące! Takie rzeczy w naszej Wschowie...

avatar
~Smerfetka :*
22.11.2020 19:56

Gul wam skacze bo chłopak jechał dobrym autem i jest hejt bo jak by jechał jechał fiatem 126p to nawet komentarzay nie było =) każdy żyje jak chce ;} Ja mam rower i żyje :) (...) hejt ?

avatar
~gargamel
23.11.2020 20:35

Smerfetko, tyle zrozumiałaś z artykułu? Jechal dobrym autem? Po.pierwsze jechal cudzym autem, po.drugie tym dobrym autem rozwalił trzy inne auta. Nie przyznał tylko schowal to dobre auto i kazal swojej partnerce kłamać, że auto zostało skradzione. Serio dziwisz się, że po nim jada ?

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Tworzymy głos regionu

REKLAMA

Pozostałe wiadomości

Ogłoszenia

REKLAMA

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl