TworzymyGłos Regionu

Zbiórka dla Ośrodka Rewalidacyjno - Wychowawczego we Wschowie

- akcja charytatywna

Piątek, 10 stycznia 2020 o 11:12, aktualizacja Piątek, 10 stycznia 2020 o 11:30, autor: 4 1347
Zbiórka dla Ośrodka Rewalidacyjno - Wychowawczego we Wschowie

Stowarzyszenie Na Rzecz Osób Niepełnosprawnych „Nasz Ośrodek” organizuje akcję charytatywną. Zbieramy pieniądze dla Ośrodka Rewalidacyjno – Wychowawczego we Wschowie.

Do OR-W uczęszczają dzieci i młodzież z głęboką niepełnosprawnością intelektualną i ruchową, którzy wymagają wysoko specjalistycznego sprzętu. Potrzebny jest sprzęt do terapii i edukacji.  Chcemy zapewnić naszym podopiecznym radosny i atrakcyjny pobyt w Ośrodku.

Nasze działania rozpoczęliśmy podczas Jarmarku Bożonarodzeniowego, który odbył się 7 grudnia 2019 roku na Rynku we Wschowie. Dzięki szczodrobliwości osób odwiedzających nasze stoisko uzbieraliśmy prawie 2 tysiące złotych.

Dalsza część akcji charytatywnej odbędzie się w przyszłym tygodniu w Centrum Kultury i Rekreacji. W sali widowiskowej wschowskiego Domu Kultury w dniu 16 stycznia o godzinie 9.30 wystawione będzie przedstawienie teatralne dla dzieci „Elf i Rudolf”, które przygotował Teatrzyk POMPON z Leszna. Natomiast w dniu 18 stycznia o godzinie 15.00 odbędzie się koncert dla mieszkańców Wschowy i okolic. Wystąpią: grupa dziecięca „ISKIERKI” z Grodźca Małego, Zespół Ludowy „SERBOWIACY” z Serbów, chór „LUTNIA” z Siedlnicy, Zespół Śpiewaczy Uniwersytetu Trzeciego Wieku „KANTYLENA” ze Wschowy, Zespół Wokalny „SEDNO” działający przy CKiR we Wschowie, Kacper Kozyra – finalista Ogólnopolskiego Festiwalu Osób z Niepełnosprawnościami „Zaczarowany mikrofon” w Gliwicach oraz Kabaret „DZIURA”  z Bukówca Górnego. Wszystkie występujące w przedstawieniu i w koncercie zespoły wspierają naszą akcję charytatywną występując nieodpłatnie, za co im bardzo serdecznie dziękujemy. Szczegóły podamy na plakatach i na facebooku Stowarzyszenia „Nasz Ośrodek” i Ośrodka Rewalidacyjno – Wychowawczego we Wschowie.

Akcję charytatywną wspiera Centrum Kultury i Rekreacji we Wschowie, które udostępniło nam stoisko na Jarmarku Bożonarodzeniowym, a także  nieodpłatnie udostępni salę widowiskową na obie imprezy oraz zapewni oprawę muzyczną i naświetlenie.

ORGANIZATORZY

OŚRODEK REWALIDACYJNO–WYCHOWAWCZY

STOWARZYSZENIE NA RZECZ OSÓB  NIEPEŁNOSPRAWNYCH „NASZ OŚRODEK”

SPONSORZY

CENTRUM KULTURY I REKREACJI WE WSCHOWIE

TEATRZYK „POMPON” LESZNO

GRUPA DZIECIĘCA „ISKIERKI” GRODZIEC MAŁY

ZESPÓŁ LUDOWY „SERBOWIACY” SERBY

CHÓR „LUTNIA” SIEDLNICA

ZESPÓŁ ŚPIEWACZY UTW „KANTYLENA” WSCHOWA

ZESPÓŁ WOKALNY „SEDNO” WSCHOWA

KACPER KOZYRA – WOKALISTA ZE WSCHOWY

KABARET „DZIURA” BUKÓWIEC GÓRNY

REKLAMA

Komentarze (4)

avatar

avatar
~zadowolona
10.01.2020 18:22

Świetna zabawa się zapowiada, będziemy

avatar
~as
10.01.2020 19:01

A to jest zdecydowanie piękna akcja

avatar
~as
11.01.2020 12:52

cenzura nie dopuściła pozytywny komentarz as-a

avatar
~do as
14.01.2020 11:23

I bardzo dobrze, już nie raz pokazałeś na co ciebie stać

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

wróć do głos regionu

REKLAMA

Pozostałe wiadomości

Ogłoszenia

Alufelgi
Alufelgi
Części i akcesoria
Mazda 5
Mazda 5
Sprzedam
Koła do Zafiry
Koła do Zafiry
Części i akcesoria
drewno
drewno
Sprzedam
REKLAMA

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl