Zawodnicy UKS Lgiń-Wijewo zagrają na Narodowym

Piątek, 13 października 2017 o 11:04, aktualizacja Wtorek, 17 października 2017 o 10:50, autor: 1 570
Zawodnicy UKS Lgiń-Wijewo zagrają na Narodowym

Zawodnicy Klubu Tenisa Stołowego UKS Lgiń-Wijewo wezmą udział 14 października w największym wydarzeniu pingpongowym w Polsce. Tego dnia na Stadionie Narodowym rozegrany zostanie turniej tenisa stołowego. 

W turnieju wezmą udział młodzi zawodnicy UKS Lgiń-Wijewo wraz z trenerem Tomaszem Skrzypczakiem. Na zawody pojadą: Maciej Skrzypczak, Filip Krzak, Sebastian Ławecki, Mateusz Staśkiewicz, Marcin Wolnik, Miłosz Firlej oraz Emanuel Skrzypczak.

To jedyna tego rodzaju okazja, żeby spróbować swoich umiejętności z najlepszymi zawodnikami w kraju. Będzie okazja poznać również wybitnych zawodników tenisa stołowego z całego świata. Kibice będą mogli śledzić turniej podczas nadawanej na żywo transmisji na kanale TVP Sport.

(rak/foto: UKS Lgiń-Wijewo)

REKLAMA

Komentarze (1)

avatar
~M.N.
16.10.2017 23:43

Gratulacje i szacun!

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Pozostałe wiadomości

nazwaSławscy policjanci odnaleźli sprawcę włamania
16.01.20180 287
Młody mężczyzna mieszkający w powiecie głogowskim przejeżdżając przez Radzyń wpadł na pomysł włamania do domku letniskowego. W trakcie zbierania łupów młody włamywacz zdążył j...

Ogłoszenia

REKLAMA

Praca

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl