Zawodnicy UKS Lgiń-Wijewo zagrają na Narodowym

Piątek, 13 października 2017 o 11:04, aktualizacja Wtorek, 17 października 2017 o 10:50, autor: 1 657
Zawodnicy UKS Lgiń-Wijewo zagrają na Narodowym

Zawodnicy Klubu Tenisa Stołowego UKS Lgiń-Wijewo wezmą udział 14 października w największym wydarzeniu pingpongowym w Polsce. Tego dnia na Stadionie Narodowym rozegrany zostanie turniej tenisa stołowego. 

W turnieju wezmą udział młodzi zawodnicy UKS Lgiń-Wijewo wraz z trenerem Tomaszem Skrzypczakiem. Na zawody pojadą: Maciej Skrzypczak, Filip Krzak, Sebastian Ławecki, Mateusz Staśkiewicz, Marcin Wolnik, Miłosz Firlej oraz Emanuel Skrzypczak.

To jedyna tego rodzaju okazja, żeby spróbować swoich umiejętności z najlepszymi zawodnikami w kraju. Będzie okazja poznać również wybitnych zawodników tenisa stołowego z całego świata. Kibice będą mogli śledzić turniej podczas nadawanej na żywo transmisji na kanale TVP Sport.

(rak/foto: UKS Lgiń-Wijewo)

REKLAMA

Komentarze (1)

avatar
~M.N.
16.10.2017 23:43

Gratulacje i szacun!

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Pozostałe wiadomości

nazwaZaproszenie na otwarcie wystawy "Świadkowie minionych pokoleń"
21.02.20180 134
Świadkowie minionych pokoleń to wystawa archeologiczno-etnograficzna przygotowana z okazji jubileuszu 50-lecia istnienia Muzeum Ziemi Wschowskiej, którą prezentowana będzie od 28 lutego do ...

Ogłoszenia

Stacja Kontroli Pojazdów
Stacja Kontroli Pojazdów
Oferuje usługi
działka budowlana
działka budowlana
Działka budowlana
REKLAMA

Praca

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl