Zaproszenie na „Święto Rowerów”

Środa, 18 października 2017 o 10:13, aktualizacja Piątek, 20 października 2017 o 12:16, autor: 0 674
Zaproszenie na „Święto Rowerów”

Za oknem piękna, złota polska jesień więc na pewno wiele osób chętnie wybierze się na rajd rowerowy, szlakami naszej okolicy. Wszyscy chętni mogą wziąć udział w Święcie Rowerów organizowanym przez Stowarzyszenie Turystyczne Ziemi Wschowskiej i KTR "Horyzont" Wschowa we Wschowie.

Rajd rowerowy z okazji Święta Rowerów odbędzie się w niedzielę 29 października. Początek pod siedzibą klubu, przy dawnym Gimnazjum nr 1, o godzinie 8.30. Zakończenie planowane jest około godziny 14.00 w Wyszanowie. Trasa rajdu przebiegać będzie przez miejscowości Wschowa – Łęgoń – Radosław – Siciny – Niechlów – Karów – Wyszanów – Szlichtyngowa – Wschowa i liczy ponad 60 kilometrów. Prócz uczczenia Święta Rowerów rajd jest świetną okazja do przybliżenia uczestnikom rajdu walorów turystyczno-krajoznawczych regionu wschowskiego, popularyzacji turystyki pieszej i kolarskiej jako form aktywnego wypoczynku, nawiązania bliskiego kontaktu z przyrodą oraz pogłębienia i rozszerzenia wiedzy na tematy: dziedzictwa kulturowego, ochrony środowiska naturalnego i ekologii w naszym regionie. Organizatorzy zapewniają ciepłe i zimne napoje, dyplom uczestnictwa, gorący posiłek i oczywiście wspaniałą atmosferę. Koszt rajdu wynosi 18 zł, a zgłaszać się można do 27 października pod numerem telefonu 661 237 745 lub mailowo wysyłać wiadomość na adres e-mail: lutman51@o2.pl. Szczegóły dostępne na profilu facebookowym stowarzyszenia.

(olek)

REKLAMA

Komentarze (0)

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz dodaj komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Pozostałe wiadomości

Ogłoszenia

REKLAMA

Praca

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl