TworzymyGłos Regionu

Zaproszenie dla mieszkańców i przedsiębiorców z ul. Bohaterów Westerplatte

Środa, 12 stycznia 2022 o 12:34, autor: 5 654

Zakończyły się prace związane z konkursem na przygotowanie koncepcji przebudowy głównych ulic we Wschowie, Gmina Wschowa przystępuje do negocjacji z autorem zwycięskiej koncepcji na przygotowanie dokumentacji technicznej.

Pierwszy etap prac ma zostać przeprowadzony na ulicy Bohaterów Westerplatte. W związku z tym Burmistrz Konrad Antkowiak zaprasza mieszkańców tej ulicy oraz właścicieli przedsiębiorstw tam zlokalizowanych na spotkanie.

-W związku z rozpoczęciem prac projektowych przebudowy ulicy Bohaterów Westerplatte i przekształcenie jej w ciąg pieszo-rowerowy, zapraszam wyłącznie mieszkańców domów i mieszkań oraz właścicieli przedsiębiorstw zlokalizowanych przy ulicy Bohaterów Westerplatte, na spotkanie które odbędzie się 18 stycznia, o godzinie 16.00 w Sali Widowiskowej Centrum Kultury i Rekreacji we Wschowie – pisze burmistrz Konrad Antkowiak.

(UMiG Wschowa)

REKLAMA

Komentarze (5)

avatar

avatar
~Brawo
12.01.2022 12:58

I to jest właśnie to - spokojne działania i rzeczowa rozmowa. Jest koncepcja ma by projekt techniczny i rozmawiamy z zainteresowanymi. Szkoda czasu na pieniaczy

avatar
~Zen
12.01.2022 16:05

Myślę, że tym zrealizowanym projektem lub drogą Tylewice burmistrza Antkowiak ma 100% wygra kolejne wybory.

avatar
~Di Zen
13.01.2022 16:20

Burmistrz ma tyle do drogi w Tylewicach co ma piernik do wiatraka. Drogę buduje zarząd dróg wojewódzkich z Zielonej Góry. A burmistrz miał wybudować kanalizację bo jest to jego obowiazek i nie wybuduje z powodu braku pieniędzy .Jest to droga wojwodzka a nie gminna.

avatar
~Dan
13.01.2022 10:03

Warto powalczyć o dużą ilość zieleni, unikajmy betonozy! Tylko nie mówcie, że będą drzewa w donicach bo one nic nie dają. Duże drzewa dają cień, zatrzymują wodę, tworzą mikroklimat. Do tego jakieś krzewy, byliny i kwiaty. Warto zazielenić centrum Wschowy!

avatar
~Marek
13.01.2022 13:02

Zamknięcie Westerplatte to chory pomysł! Jedynym skutkiem będzie ostateczna "śmierć" okolic rynku.

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

REKLAMA

Pozostałe wiadomości

Ogłoszenia

PRACA
PRACA
Oferty
Grunty rolne
Grunty rolne
Pozostałe
REKLAMA

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl