TworzymyGłos Regionu

Zaawansowane prace remontowe na ul. Pułaskiego [ZDJĘCIA]

Czwartek, 26 listopada 2020 o 12:34, autor: 3 558
Zaawansowane prace remontowe na ul. Pułaskiego [ZDJĘCIA]

Trwa remont ul. Pułaskiego w Szlichtyngowie w ramach zadania pn. „Wykonanie dokumentacji projektowej i remont dróg gminnych ulicy Ogrodowej i Pułaskiego w miejscowości Szlichtyngowa w systemie zaprojektuj i wybuduj”. 

Na ul. Pułaskiego ukończone zostały prace ziemne polegające na wymianie sieci wodociągowej oraz na remoncie kanalizacji deszczowej. Dalece zaawansowane są prace brukarskie – na całym odcinku drogi zostały ułożone krawężniki betonowe. Z kostki betonowej – typu „starobruk” w kolorze szarym układany jest chodnik po obu stronach jezdni oraz montowane są na przyłączach skrzynki wodomierzowe typu Hydro-Terminal. 

(Szlichtyngowa.pl)

REKLAMA

Komentarze (3)

avatar

avatar
~Rozczarowany
26.11.2020 14:42

No ulica wyglada teraz... trudno powiedzieć szczególnie urocze są te szpecace skrzynki wyglada to okropnie kto na ten pomysł wpadl? Zamiast dbać o estetykę miasta to tworzą jakieś dziwadla nie spotykane nigdzie indziej

avatar
~Ul. Lesna
26.11.2020 17:30

A kiedy ruszą roboty na ul leśnej

avatar
~Obywatel
26.11.2020 21:35

Wszystko pięknie i ładnie tylko dlaczego nie ma nic o nowych lampach z budżetu gminy na Prywatnym Osiedlu Szeryfa .Pani Burmistrz jakieś układy czy co żeby na drodze powiatowej takie cuda stawiać po cichu.

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Tworzymy głos regionu

REKLAMA

Pozostałe wiadomości

Ogłoszenia

REKLAMA

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl