TworzymyGłos Regionu

XVIII Przegląd Piosenki Religijnej

Cecyliady dzień drugi

Niedziela, 17 listopada 2019 o 23:22, autor: 2 1360
XVIII Przegląd Piosenki Religijnej

17 listopada był ostatnim dniem religijnej Cecyliady. Od godz. 14:00 można było usłyszeć zespoły dzieci i dorosłych z różnorodnym repertuarem. Zaprezentowały się chóry, schole m.in. ze Wschowy, Głogowa, Żagania. Na zakończeie przeglądu, w duecie zagrali ks. kan. Dariusz Ludwikowski i dyrektor CKiR Piotr Kokorniak. Ze sceny podziękowano organizatorom i wszystkim, którzy przyczynili się do tegorocznego muzycznego święta. 

XVIII Przegląd Piosenki Religijnej przeszedł do historii. Cecyliada od wielu lat wpisuje się w kulturalny kalendarz wschowskich wydarzeń.

Zapraszamy do oglądania zdjęć.

REKLAMA

Komentarze (2)

avatar

avatar
~W.L
18.11.2019 12:26

Nowa ekipa jest zdecydowanie słabsza w tych wschowskich eventach . Pani Marta Panicz-Szajnkenig jest zdecydowanie słabsza od poprzedniego bukieciarza gminnego Wojciecha. Popatrzcie na zdjęcia z archiwum , nikt tak nie całował rączek jak ON. Wojciech -wróć.Wynik 1139 głosów wyborach samorządowych wbija w ziemię obecnych kandydatów na POsłów z PO Kola Krzysztof ok.1000 do sejmu i "lider list wszelakich" Kraśny Marek 400 głosów. Jest moc w naszej wschowskie Platformie , a raczej jest moc..

avatar
~Wschowianka
18.11.2019 15:52

Kantylena- zespół z UTW Wschowa także śpiewał....a dlaczego nie ma zdjęć ( zdjęcia)????

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Tworzymy głos regionu

REKLAMA

Pozostałe wiadomości

Ogłoszenia

REKLAMA

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl