Wzruszająca wizyta w przytulisku dla zwierząt.

Środa, 03 stycznia 2018 o 15:27, aktualizacja Wtorek, 09 stycznia 2018 o 16:34, autor: 2 1059
Wzruszająca wizyta w przytulisku dla zwierząt.

Dnia 21 grudnia 2017 z wizytą do schroniska pojechały uczennice klasy IVc, Va, VIb oraz przedstawicielka Samorządu Uczniowskiego Szkoły Podstawowej  nr 1 we Wschowie. Po raz kolejny nasi uczniowie w pełni zaangażowali się w pomoc dla pokrzywdzonych przez los zwierząt.

Dzięki wsparciu i pomocy  rodziców uczennice zorganizowały sprzedaż pysznych ciast, babeczek i galaretek. Dochód ze sprzedaży został w całości przeznaczony na zakup karmy dla psów, kotów.
Bardzo dziękujemy wszystkim rodzicom i ich dzieciom, które systematycznie przez cały grudzień przynosiły karmę suchą i mokrą dla porzuconych zwierząt. Pragniemy dodać, że wdzięczność w oczach psiaków była bezcenna. Nasze uczennice mają w planach już kolejną akcję do której z chęcią się znowu przyłączymy. Aneta Strzebińska, Renata Głuch, Robert Alefierowicz.
 
tekst i fot. Aneta Strzebińska
REKLAMA

Komentarze (2)

avatar
~Przyjaciel zwierząt
04.01.2018 23:58

Fajna inicjatywa uczniów, rodziców i nauczycieli. Brawo sp jedynka

avatar
~Brawo!
05.01.2018 06:09

Widać są jeszcze dzieci i dorośli, którym zależy na innych, tutaj akurat na bezbronnych zwierzętach.

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Pozostałe wiadomości

Ogłoszenia

REKLAMA

Praca

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl