TworzymyGłos Regionu

Wyjątkowy koncert podczas Festiwalu Food Trucków we Wschowie [ZAPOWIEDŹ]

Wtorek, 08 czerwca 2021 o 16:12, aktualizacja Wtorek, 08 czerwca 2021 o 16:20, autor: 4 1319
Wyjątkowy koncert podczas Festiwalu Food Trucków we Wschowie [ZAPOWIEDŹ]

Zbliża się kolejny weekend pełen atrakcji. Na wschowskim rynku w sobotę 12 czerwca zaparkują food trucki i o godzinie 12:00 rozpocznie się Festiwal Food Trucków.

Natomiast o godz. 14:00 Młodzieżowa Orkiestra Dęta CKIR Wschowa zagra niepowtarzalny koncert dla Marysi!!! Odbędzie się również kwesta na leczenie małej Marii.

Inicjatywa wyszła od członków orkiestry, nasza cudowna młodzież dołącza się w ten sposób w Akcję CAŁA POLSKA DLA MARYSI!

Zapraszamy wszystkich serdecznie!

Stowarzyszenie ” Bliżej Autyzmu”
Michalina Wilczkowiak
Dziękujemy za wsparcie!

Dziękujemy, że jesteście z nami.

Link do zbiórki
www.siepomaga.pl/maria

Czytaj również: Food trucki wracają do Wschowy!

Tekst/foto: CKiR we Wschowie

REKLAMA

Komentarze (4)

avatar

avatar
~Ja
08.06.2021 22:02

Proszę każdego, wspierajcie Marysię,pamiętając że dobro wraca.

avatar
~Wyborca
09.06.2021 13:31

Nie chcę nikomu psuć humorów i apetytu na dobre jedzenie ale będąc osobiście rok temu na podobnej imprezie bardzo, ale to bardzo zawiodłem się co do jakości i asortymentu proponowanego "jadła" z food truck. Nie dosyć, że drogo i ( na to byłem przygotowany i mogłem sporo zostawić), to co Oni proponują, to p. Gessler ma na to jedno słowo - g....o. To absolutny brak kulinarnego szacunku do klienta. Akcja wsparcia finansowego dla dziecka Marysia jest dopuszczalnym społecznym gestem ale tak nie powinno być. To NFZ winie w 100% zabezpieczyć środki potrzebne do wyleczenia dziecka, temu służą nasze składki.

avatar
~Lechoslaw
09.06.2021 20:18

Wszystko okay! Ale ceny jak z księżyca !!

avatar
~SMAKOSZ
10.06.2021 09:19

OK!, co do cen ale jakość to w takim wydaniu jest najważniejsza - a tu jest coraz TO GORZEJ !!!!. A ceny!!!! .... to Kochani Polki i Polacy to skutek ostatnich sześciu lat rządów tych pisowskich rządów !!!!. A miało być po tych ostatnich zapewnieniach tak TANIO, tani prąd, tanie mieszkania, tanie działki, tania żywność, itd. itd. itd. .... a jak się skończyło i skończy dl Polski, Polaków jak UE zakręci KUREK Z FORSA >>>>?.

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

REKLAMA

Pozostałe wiadomości

Ogłoszenia

REKLAMA

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl