Wschowski Hufiec Pracy realizatorem projektu „Akcja Aktywizacja – YEI”

Poniedziałek, 26 czerwca 2017 o 11:52, aktualizacja Poniedziałek, 26 czerwca 2017 o 11:58, autor: 0 612
Wschowski Hufiec Pracy realizatorem projektu „Akcja Aktywizacja – YEI”

„Akcja Aktywizacja – YEI” to nazwa nowego ogólnopolskiego projektu realizowanego przez Ochotnicze Hufce Pracy w ramach „Gwarancji dla młodzieży”, współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej. Udział  w projekcie bierze starannie wyselekcjonowana grupa osób pomiędzy 18 a 24 rokiem życia, bierna zawodowo, nieuczestnicząca w kształceniu.

Beneficjenci objęci wsparciem unijnym to osoby mające problem z samodzielnym zaistnieniem na rynku pracy, nieposiadający kwalifikacji zawodowych lub z kwalifikacjami niedostosowanymi do potrzeb lokalnego rynku pracy.

Sześcioosobowa grupa ze Wschowy obecnie odbywa staże zawodowe w dwóch miastach Wschowie i Sławie na stanowiskach magazynier oraz sprzedawca. Staże zawodowe są zwieńczeniem rocznego wsparcia podczas, którego uczestnicy podnosili swoje kwalifikacje zawodowe równocześnie  doskonaląc indywidualne kompetencje społeczne odbywając  min. kurs na prawo jazdy czy zajęcia z kreowania wizerunku.

(HP)

REKLAMA

Komentarze (0)

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz dodaj komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Pozostałe wiadomości

Ogłoszenia

REKLAMA

Praca

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl