TworzymyGłos Regionu

Włącz 4-eBieg Erasmusa

- relacja I ZS we Wschowie

Czwartek, 19 listopada 2020 o 21:26, aktualizacja Czwartek, 19 listopada 2020 o 22:53, autor: 2 615
Włącz 4-eBieg Erasmusa

W tym roku, z powodu pandemii Covid-19, IV Bieg Erasmusa odbył się na zasadzie e-rywalizacji. Zamiast startu wspólnego i biegu na 10 km każda ze zgłoszonych ekip, w czasie 1 godziny, w dowolnie wybranym terenie, musiała  przebiec jak najwięcej kilometrów. 

Otrzymaliśmy informację, że team z I Zespołu Szkół im. Stanisława Staszica we Wschowie  został nagrodzony w konkursie na najciekawszą relację z IV e-Biegu Erasmusa. 

W tym roku, z powodu pandemii Covid-19, IV Bieg Erasmusa odbył się na zasadzie e-rywalizacji. Zamiast startu wspólnego i biegu na 10 km każda ze zgłoszonych ekip, w czasie 1 godziny, w dowolnie wybranym terenie, musiała  przebiec jak najwięcej kilometrów. Wynik całej drużyny był zliczany i dzięki aplikacji sportowej wysyłany do organizatora. W skład zespołu wchodzili; Maria Ciemierzewska, Gabriel Dziełakowski, Brajan Mandziuk, Kacper Chruszczewski oraz Pan Jakub Chałupka jako opiekun grupy.

W  klasyfikacji generalnej team I ZS we Wschowie zajął 37 miejsce w klasyfikacji Open, na 235 zgłoszonych ekip. Natomiast w dodatkowej kategorii, na najciekawszą relację z biegu, nasz zespół zajął 2 miejsce spośród ponad 200 przesłanych.

Dziś Dyrektor I Zespołu Szkół we Wschowie Piotr Wieland miał przyjemność wręczyć uczestnikom biegu atrakcyjne nagrody.

Wielkie podziękowania należą się Pani Magdalenie Kycej za pilotowanie całego projektu oraz Panu Maciejowi Aleksandrowiczowi za pomoc w realizacji filmu.

REKLAMA

Komentarze (2)

avatar

avatar
~Piotr
19.11.2020 22:30

Brawo. Dobry dystans jak na godzinę.

avatar
~Wschowa
20.11.2020 13:47

gratulacje!

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Tworzymy głos regionu

REKLAMA

Pozostałe wiadomości

Ogłoszenia

REKLAMA

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl